האמא הזאת לא מצאה את הכלב שלה בשומקום עד שגילתה את המחזה המופלא הבא (וידאו)

קריסטין ריינהארט, אמא לתינוקת חמודה, לא הצליחה לאתר את הכלב שלה רייבן בשומקום. היא חיפשה ברחבי הבית, יצאה לגינה כדי לבדוק אם הוא משוטט בחוץ ואז חזרה שוב פנימה כדי לנסות ולמצוא אותו. כשכשלה במשימה, החליטה לוותר לעת עתה ולגשת לחדר השינה של בתה הקטנה אדיסון לבדיקה שגרתית של הפעוטה בזמן שהיא ישנה. שם, במיטתה של התינוקת, היא גילתה את המחזה הכי מתוק שאפשר להעלות על הדעת – רייבן ואדיסון, שניהם מכורבלים מתחת לשמיכה, ישנים יחד שנת ישרים, כשהכלב בתפקיד המלאך השומר של הקטנטנה.


“אנשים שתמיד אומרים את הביטוי ‘כסף לא יכול לקנות אושר’ כנראה מעולם לא שילמו אגרת אימוץ” כתבה קריסטין בתיאור הסרטון שפרסמה ביוטיוב ותיעד את המחזה הקסום. “לפני 10 שנים אימצתי את הייצור הקטן והחמוד הזה ולפעמים אני תוהה מי אימץ את מי. אמנם הענקתי לו בית, אבל הוא העניק לי כל כך הרבה יותר”.

הסרטון הנפלא הזה צבר מאות אלפי צפיות מאז פורסם ולאמא קריסטין יש רק מסר אחד שהיא מעוניינת להעביר לאלה שצופים בו: “גזע הכלבים האהוב עלי הוא *מאומצים*. לכלבים יש נטייה למצוא את האנשים שזקוקים להם ולמלא אצלם חלל שהם אפילו לא ידעו על קיומו. כדי שזה יקרה אנחנו צריכים לגשת לכלבייה ולחפש אותם”.

לייק לפטריה בפייסבוק