מסביב לעולם עם שחר חסון

אם נתקלתם לאחרונה בקומיקאי המופרע שחר חסון כשהוא יושב על מדרכה בלב שדרות רוטשילד בתל אביב, מנגן כמה אקורדים לא מכוונים על הגיטרה שלו ומתחנן שתעשו לו לייק, אל דאגה. חסון עדין לא קרוב לפשוט רגל ולפתח קריירה סטייל מירי אלוני, אבל הוא בחלט מנסה להיעזר בכם כחלק מקמפיין חדש של רשות הדואר בשיתוף עם ויזה.

במסגרת הקמפיין החדש המקדם את כרטיס הויזה הנטען המיועד לשימוש בנסיעות לחו”ל ואותו ניתן לטעון בסניפי דואר ישראל, יישלח שחר חסון לטיול של 21 יום ברחבי העולם, כשהוא מצוייד אך ורק בכרטיס הנטען ובמצלמת וידאו. במסגרת המסע יבצע חסון סטנדאפ למטיילים ישראלים, משימות גולשים שונות, ובעיקר טירוף וולגרי ושטויות גסות כמיטב המסורת החסונאית.

חסון מסביב לעולם 1

כמובן, סתם טיול בחו”ל של שחר חסון לא היה ממש מעניין את הקהל הרחב, ולכן, גם אתם הגולשים לוקחים חלק בטיול הזה. בדואר ישראל יצרו אפליקציה מיוחדת באמצעותם ניתן יהיה לעקוב אחרי חסון בטיול, כאשר כל לייק או שיתוף שלכם מתוך האפליקציה טוען את כרטיס הויזה של חסון בדולר נוסף שיעזור לו להמשיך להתקיים ולהטריד עוברי אורח בניו זילנד, הודו ותאילנד.

בנוסף לאפליקציה החביבה, שחררו בדואר ישראל וויזה גם סרטון משעשע המתאר את השתלשלות האירועים שהביאה את שחר חסון לצאת למסע מסביב לעולם. אם אתם מחסידי ההומור של חסון, ודאי תהנו מהסרטון האופייני הזה, ואם אתם לא ממש בקטע, או שתתנו צ’אנס או שתוורתו מראש. ברמה האישית צחקקתי כמה פעמים במהלך הסרטון, אך אני נמנה עם אלה שחסון מצחיק אותם.

מוזמנים לבקר באפליקצית הפייסבוק ולעקוב אחר המסע של שחר. בין המתמידים יחולקו פרסים די שוים, ככה שאם יש לכם זמן פנוי, ואתם מאוד אוהבים לזהם לחברים שלכם את הפיד, בהחלט שווה לתת כמה לייקים ושיירים.


 חסון מסביב לעולם 2

לייק לפטריה בפייסבוק