פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כלים חד פעמיים לעסקים

עסקים רבים מספקים שירותים לקהל רב המגיע אל משרדיהם או אל הסניפים שברשותם. ניתן למנות חברות רבות בתחום שירותי הטלקומוניקציה והתקשורת, הבידור, הרפואה המסורתית והאלטרנטיבית ובתחומים אחרים אשר מושכים קהל רב. גם מוסדות ממשלתיים וציבוריים מספקים שירותים לאזרחים. בכל משרד כזה יש לובי קבלת קהל ובו שולחנות וכסאות המתנה. בפינת כל אולם כזה יש עמדות לשתייה חמה וקרה לנוחיות המבקרים.  ובה יש צורך לספק כוסות, סכום ופריטים אחרים. למעשה, אין ברירות רבות אלא לספק חד פעמיים כאלו שהם הנוחים ביותר לשימוש.

Credit: Pixabay

היעדר אלטרנטיביות טובות

אין ממש אפשרות מעשית לספק כוסות מזכוכית בגלל שהן תופסות מקום רב, שיש צורך לנקותן ובגלל שהן עלולות להישבר ולפצוע. כוסות פלסטיק אינן מתאימות אף הן בגלל הצורך לסדר אותן ולנקותן לאחר השימוש. לעומתם, כלים חד פעמיים אינם תופסים מקום. ניתן לערום אותם בערימות גבוהות ומיד לאחר השימוש הם נזרקים לפח. כלים אלו עשויים מחומרים שניתן למחזרם. לשתייה חמה יועדפו כוסות מנייר ולקרה מפלסטיק. השימוש בכוסות הוא הנפוץ ביותר, אבל באירועים שונים הנערכים במקומות אלו יש צורך גם בצלחות, סכום נוסף, כוסות יין, כפות הגשה, קערות, מגשי הגשה ועוד. לצידם יש להוסיף מלחיות ופלפליות, ניירות בתוך מעמדים, קיסמי שיניים ופריטים אחרים המשמשים את הסועדים.

עיצוב נאה

ניתן למצוא כלים חד פעמיים בסיטונאות אשר מיוצרים בעיצוב נאה ומיוחד וברמת גימור גבוהה. אלו יתאימו מאוד לאירוע נחשב ומושקע. ממבט ראשון לא ניתן להבחין שהם עשויים מפלסטיק. רק מבט מקרוב ומישוש יסגיר את העובדה הזאת. כלים אלו מיוצרים בדרגת חוזק גבוהה, יחסית, ומשום כך, ניתן להעמיס עליהם מזון רב ללא חשש להתקפלותם או שבירתם. הם מיוצרים בשלל עיצובים ומגיעים במבחר גוונים, וכך, ניתנת לכל מפיק ובעל אירוע גמישות רבה בבחירת המועדפים עליו. בסופו של דבר, הוא יקבל החלטה על פי טעמו האישי, מהות האירוע, הצרכים הכוללים וכמובן, שגם לשיקול הכספי יש משמעות. נכון הוא, שאלו מוגדרים כחד פעמיים אבל בגלל איכותם ניתן לרחצה ולעשות בהם שימוש חוזר ונשנה.

צריכה שוטפת

עסקים צורכים כלים חד פעמיים ואחרים גם בפעילות השוטפת. כך, בארוחות יום יומיות, בפינות הקפה, במטבחונים ועוד. כאן תינתן עדיפות לכלים חד פעמיים פשוטים יותר. היות והנייר הוא חומר שקל יותר למחזור תינתן עדיפות לכלים מנייר עבה, אבל אין אפשרות אחרת כאשר מדובר על מזון נוזלי, יועדפו מפלסטיק עמידים יותר למים. אפשרות נוספת טובה היא לכלים העשויים קלקר מבודד היטב מחום וקור. השימוש בכלים כאלו יוריד מאוד את הצורך בהעסקת עובדי ניקיון, מגישי תה, עובדי מטבח וכדומה. בכך, ניתן לחסוך בכוח אדם ולהקל בהוצאות העסק. השורה התחתונה של שימוש בהם היא, איפה, יעילות, נוחות וחיסכון רב.

רכישה סיטונאית

רכישת כלים חד פעמיים בסיטונאות מביאה יתרון כספי רב לכל עסק. חברות קייטרינג, מסעדות, בתי אוכל ועסקים רבים הפועלים בתחום הכנת אוכל והגשתו יכולים לבצע הזמנת כמות רבה של מבחר מהכלים הללו בתנאים נוחים ובהנחה ניכרת. כל סיטונאי מחזיק במלאי כמויות רבות, ובמידה והוא מקבל הזמנה גדולה במיוחד, הוא יכול להיערך אליה תוך זמן קצר. העסק היצרני יכול לתכנן כך את פעילות היטב ולתמחר את מחיריו טוב יותר. יתרון נוסף לרכישה סיטונאית היא בגיוון הרב של מוצרים העשויים מנייר, קרטון, פלסטיק, קלקר ואלומיניום. כל כלי ייועד למטרה אחרת בעסק וניצולו יהיה מקסימאלי. מומלץ לרכוש כלים חד פעמיים בחברה בעלת מוניטין בתחום.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...