הרגע בו ההורים מספרים לבתם שהיא בדיסנילד הוא אחד המצחיקים והמקסימים

אם היינו עורכים סקר קצר בקרב ילדים קטנים ושואלים אותם מה החלום הכי גדול שלהם, סביר להניח שאחת התשובות הבולטות תהיה “דיסנילנד”, ארץ הקסמים שמבטיחה לכל ילד מפגש מרגש עם הדמויות שהוא כל כך אוהב מתוך סרטי הילדים הקלאסיים.

כבר ראינו לא מעט סרטונים מצחיקים המתעדים את הרגע בו הורים מבשרים לילד או הילדה שלהם שהם נוסעים לדיסנילד, ותמיד מדובר ברגעי קסם מצחיקים במיוחד המלווים בצרחות, בכי ואושר בלתי נשלטים, אולם זוג ההורים הזה החליט לקחת את העניין צעד אחד קדימה.

במקום לספר לביתם מראש על הטיול, החליטו ההורים פשוט לנסוע לארץ המצוירים, ולספר לילדה שהיא בדיסנילד רק כשיגיעו לפתחו של הפארק. כפי שתראו בסרטון, הרגע בו הילדה הקטנה, שעדין לא יודעת לקרוא ולכן הצליחה לפספס את השלט הענק “דיסנילנד”, מגלה איפה היא נמצאת, הוא פשוט מקסים ומלא בתמימות ושמחת נעורים שאפשר לקבל רק מילד שגילה שהוא הולך לפגוש את מיקי מאוס וסינדרלה במציאות. גם האבא הנרגש זורם עם הילדה לחלוטין ואי אפשר שלא לחייך למראה השניים מדלגים יחד אל עבר השקיעה.

הסרטון הנהדר הזה עלה לרשת כבר ב-2008, אבל נחשף לעולם רק בימים האחרונים וזכה סוף סוף לכבוד הויראלי המגיע לו אחרי ששותף בכמה אתרים מובילים בעולם. תענוג.

לייק לפטריה בפייסבוק