מתיחה מצחיקה של דיסני הפכה את הצל של אנשים בקניון לדמויות מצוירות

צל היא תופעה די נפוצה והיא קיימת בכל מקום שאין בו חושך מוחלט. לפי ויקיפדיה, צל הוא אזור שבו מוסתר מקור האור הראשי, כך שהוא חשוך יותר בהשוואה לסביבתו. עד כאן הכל בסדר וטבעי ותואם את חוקי הפיזיקה. הדברים מתחילים להיות מעניינים כשאנשים מתחילים לעשות צל שממש לא מזכיר את הצורה הכללית שלהם אבל דומה באופן מחשיד לדמויות דיסני.

התופעה המוזרה הזאת התרחשה בקניון בלונג איילנד בניו יורק, כשהעוברים והשבים גילו שבזמן שהם הולכים לתומם עם שקיות השופינג, מלווה אותם צל שדומה שתי טיפות מים למיקי מאוס, גופי, דונלד דאק ועוד כמה חבר’ה טובים. למרות שזה היה יכול להיות מעניין, לא באמת שינו פה את הצל של האנשים. מה שקה זה שנתנו לשחקנים בתוך בובות דיסני ענקיות לעמוד מאחורי מסך נסתר במסווה של חלון ראווה של חנות שגרתית ולחקות את כל מי שעובר.

הטריק המדליק הזה הוא חלק מקידום שעושה חברת דיסני לפארקים שלה, המקום היותר הגיוני להימתח בו על ידי דמויות מצוירות מהלכות, והוא התרחש מול חנות קסמים פיקטיבית בשם “אוברה פנומברה”. מסתבר שאומברה ופנומברה הם השמות הרשמיים של שני חלקי הצל – החלק המרכזי הכהה והשוליים המטושטשים שלנו. גם השנה בה הוקמה החנות לכאורה היא ממש לא במקרה שנת ההקמה של דיסנילנד.

התגובות של הנמתחים, שהחלו רוקדים, צוחקים ומשתעשעים עם הצללים החדשים שלהם, היו משעשעות למדי ואנחנו אהבנו במיוחד את הבחור עם החליפה שאמר לטלפון “רגע… אני חושב שיש לי צל שנראה כמו גופי”, אה וכמובן, אל תחמיצו את הברייקדאנס הקורע של מיקי מאוס. צפו בסרטון המקסים.

לייק לפטריה בפייסבוק