פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החברה הזאת מייצרת חזיות מדליקות בהשראת הנסיכות של דיסני

למרות שיש לא מעט אנשים מבוגרים שאוהבים לצפות בסרטי דיסני (ולא רק כשהילדים שלהם בסביבה) – התחום הזה של האגדות נשאר תמים ונקי רוב הזמן. מי שממש אוהב את יסמין מאלאדין ואריאל מבת הים הקטנה יעשו לדמויות האלה מחווה בצורת תחפושת לפורים או להלואין. ופה זה נגמר בערך, כי יש לאנשים כבוד לסרטים שהם גדלו עליהם.

עד שממש לא מזמן החליטה חברה ללבני נשים לעצב ולמכור ליין של הלבשה תחתונה לנשים בהשראת דמויות מסרטי דיסני, דמויות שרוב האנשים השפויים אף פעם לא ניסו לדמיין איך הן נראות בתחתונים וחזיה. חברת ההלבשה האינטרנטית, YANDY, מציעה למכירה סטים של תחתונים וחזייה של 9 נסיכות דיסני (ועוד 4 בדרך): יסמין מאלאדין, שלגיה, פוקהונטס, אריאל מבת הים הקטנה, אלזה מלשבור את הקרח, בל מהיפה והחיה, סינדרלה ועוד כמה.

כמו שבטח הבנתם, לא מדובר בעוד תחתונים חמודים כמו אלו עם הציורים של מיקי מאוס. מדובר בסטים שובבים ואפילו קצת סלאטיים, מהסוג שלא רואים בערוץ דיסני אלא דווקא בערוצים האלה שצריך קוד גישה מיוחד אליהם. באופן קצת מפתיע, כל פריט כזה עוד רק 30 דולר – שכל מי שיצא לו לעשות שופינג במחלקת לבני נשים יודע שזה זול ממש.

החלק היותר מעניין בסיפור הוא התגובה של הגולשים ברשת למוצר החדש הזה. כמו שבטח ניחשתם, אין כאן קונצנזוס. חלק מהגולשים דווקא שמחים על ההזדמנות לפזר קצת פנטזיות מהאגדות בחדר השינה שלהם וחושבים שזה לא הרבה יותר פרובוקטיבי מרוב התחפושות של דיסני למבוגרים. אחרים, לעומת זאת, משוכנעים שזה ממש לא לעניין לקחת סרטי ילדים שכולם מכירים ולהפוך אותם למשהו שלובשים בחדר השינה. "כי הדבר היחיד שחסר לנו עכשיו זה עוד דרכים להפוך דמויות מצוירות למיניות" כתבה אחת הגולשות.

בגלל שחשוב לנו שגם לכם תהיה דעה בסוגיה הבוערת הזאת, הנה 10 הסטים שעיצבו ב-YANDY. אתם מוזמנים לשפוט ולהחליט לבד אם מדובר בחילול קודש או בשדרוג מתבקש:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trevor (@gothdaddydom)

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...