פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כיצד יגיבו המבקרים בחנות הזאת כשהרצפה מתחת לרגלייהם תתחיל להיעלם במפתיע?

הקוריאנים החביבים שפקדו בתמימותם את אחת מחנויות The North Face המקומיות, ממש לא היו מוכנים לחוויה המלחיצה והמשוגעת שהם עומדים לעבור. עבור אלה מכם שאיכשהו לא מכירים את המותג הפופולארי, מדובר בחברה המתמחה בכל מה שקשור בקמפינג וטיולים, החל מתיקים וביגוד מתאים ועד ציוד מיוחד לספורט אקסטרים, בקיצור, סוג של ריקושט.

בנורת' פייס ביקשו לבדוק עד כמה באמת מוכנים המבקרים בחנות לאתגרים בלתי צפויים וכך, במהלך השיטוט שלהם בחנות ובלי שום התרעה מוקדמת, החלה פתאום הרצפה להיעלם מתחת לרגליהם של המבקרים בחנות, כך שלא נותרה להם ברירה אלא לטפס על קירות החנות כדי להימנע מנפילה. כמובן, קיר החנות עוצב מראש כקיר טיפוס, כדי להשאיר סיכוי כלשהו לקוריאנים האומללים שלא ידעו מאיפה נחת עליהם הסיפור הזה.

אחרי שהצליחו להיאחז בקיר ולהתתגבר על הפאניקה המוחלטת שאחזה בהם, החל לצוץ מהתקרה פריט כלשהו מתוך החנות, ולקוריאנים שמצאו את עצמם לפתע ברגע אקסטרימי במיוחד, ניתנו 30 שניות לנסות להצליח להגיע אליו ולזכות בו. כפי שתראו בסרטון המעולה, כל אחד מהם עשה כל שביכולתו לנסות להגיע לפריט בזמן המוקצב, עד שהבינו שבפניהם עומדת שתי אפשרויות בלבד, לקפוץ או לא לקפוץ. איך זה נגמר? צפו בסרטון.

הסרטון המתעד את התעלול השיווקי המגניב הזה כבר זכה לכמה מיליוני צפיות, והוא בהחלט אחד ממהלכי הגרילה היותר מגניבים ומפתיעים שראינו. מסקרן היה לראות איך היו מגיבים ישראלים שנכנסים לחנות "למטייל" ונתקלים בסיטואציה דומה. רמז: יש כמה עורכי דין שהיו זוכים לאקסטרה עבודה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...