פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראה סיפורם המרגש של צלם והכלב שלו שחלו שניהם בסרטן, מנקודת מבטו של הכלב

"כשמישהו שאתה אוהב נכנס הביתה, גם אם זה קורה חמש פעמים ביום, אתה צריך להשתולל ולצאת מדעתך מרוב שמחה". הציטוט הנהדר והכל כך נכון הזה חותם את אחד הסרטונים הכי מרגשים ועצובים שיצא לנו לראות בזמן האחרון, סרטון שיצר צלם בשם בן מון לזכר הכלב שלו דנלי, שהלך לעולמו אחרי מאבק במחלת הסרטן לפני מספר חודשים, שנים ספורות אחרי שליווה בעצמו את הבעלים שלו במאבק שלו באותה המחלה בדיוק. לצערנו, רק אחד מהם יצא מנצח.

הסרטון הזה, מצחיק לפרקים, וסוחט דמעות בשאר הזמן, מציג את סיפור החברות העמוקה בין בן לכלב שלו, מהיום בו נפגשו, דרך שלל ההרפתקאות והחוויות הטובות והרעות שחוו יחד עד הסוף הבלתי נמנע ואז בחזרה לרגעי האושר, כשבדרך עושה רושם שכמעט ואין מכשול שהשניים לא התגברו עליו. כמובן, חוץ מזה האחרון שמיליוני אנשים וכלבים בעולם כבר נכנעו לו.

אזהרה: אל תצפו בסרטון אלא אם אתם מרגישים בנוח להתייפח ולהתמלא בדמעות במיקום הנוכחי שאתם נמצאים בו. הסרטון, שזכה בכמה פרסים מאז יצא לפני חודשיים, אמנם אורך כ-7 דקות, אבל הוא מהפנט, סוחף, שובר את הלב ובעיקר יגרום לכם לרצות ללכת לחבק את הכלב שלכם ולא לעזוב אותו אף פעם. שלא תגידו שלא הזהרנו אתכם.

התקופה הראשונה יחד

בן ומון 11בן ומון 12בן ומון 1 בן ומון 2בן ומון 5

התקופה בה בן חלה בסרטן

בן ומון 4בן ומון 16בן ומון 3בן ומון 17

הרגעים היפים אחרי שבן החלים

בן ומון 6בן ומון 15

החודשים האחרונים בחייו של דנלי לאחר שחלה בסרטן

בן ומון 7 בן ומון 8 בן ומון 9 בן ומון 10 בן ומון 13 בן ומון 14בן ומון 18בן ומון 20

"ניסיתי להיות ממש חזק בשבילו השבוע, ממש כמו שהוא היה כשהדברים נראו רע עבורו. הלילה האחרון שלי היה מלא בשלווה. לא היה לי תיאבון יותר אז גרמתי לבן להבין שזה הזמן. הוא נתן לי לישון על החזה שלו כל הלילה"

בן ומון 19

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...