פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך לעצב חדר שינה בצורה רומנטית?

רומנטיקה בחדר השינה נובעת מהעיצוב, מבחירת הרהיטים ומהצבעים. תשכחו מכל מה שידעתם על אדום וכותנה ובואו לגלות איך נראה חדר אמיתי של זוגות מאוהבים

יש כמה כללי עיצוב שיכולים לשנות לחלוטין את אופי העיצוב של חדר השינה שלכם. כל עוד אתם מחפשים חדר שינה מעוצב ורומנטי ולא חדר משעמם ובנאלי, הגעתם למקום הנכון.

Credit: Pixabay

התחילו בהגדרה של מסגרת התקציב ובדקו כמה כסף בדיוק עומד לרשותכם לטובת המשימה. היכנסו לאתרי אינטרנט שעוסקים בעיצוב ונסו לשאוב השראה. קחו דוגמאות מחדרי שינה שעושים לכם את זה ואל תתביישו לשאול רעיונות גם מחדרי בתי מלון, בתי מפורסמים וצימרים יוקרתיים.

אחרי שיהיה לכם חזון כללי של העיצוב, תוכלו למצוא עבור חדר השינה את הרהיטים המתאימים. התחילו במיטה מפנקת ואל תשכחו מסגרת גדולה ויציבה. חדר שינה רומנטי צריך לגרום לכם לרצות לקפוץ על המיטה בכל רגע פנוי, גם אם אתם לבד לגמרי בבית. בעקבות המיטה תוכלו גם לבחור שידה קטנה להנחת צעצועים וספרים, גוף תאורה ושולחן או שידה נוספת לטלוויזיה.

בחירת צבעים יצירתיים: כחול וצהוב על חשבון אדום ולבן

מי שאין לו ניסיון בעיצוב בתים טועה לחשוב שבעזרת הצבע האדום אפשר להפוך חדר שינה סטנדרטי לחדר רומנטי וקסום. האמת שונה לחלוטין, כי הצבע האדום בכלל אינו מומלץ – ולא רק בגלל קבוצת הכדורגל שהוא מזוהה איתה. זה צבע שמשתלט לגמרי על חדר השינה והוא גם נורא מגביל ומחייב. תמיד רצוי להעדיף את הצבע הצהוב והכי טוב לעשות את זה עם שילובים של גווני כחול להעלאת מצב הרוח.

אל תסתפקו באדום ולבן גם כי רומנטיקה דורשת יצירתיות. היא ניזונה מתוך עניין, אתגר ודינאמיות ואסור להרדים אותה עם עיצובים שגרתיים. אם תבחרו צבעים רגילים לחדר השינה שלכם, יהיה מאוד קשה להבחין בהבדלים בינו לבין החדר של הילדים או האורחים. לעומת זאת, עיצוב שיביא לידי ביטוי את תחומי העניין האישיים שלכם יהיה הרבה יותר סקסי. הוא יגרום לכם לרצות להישאר בו גם אחרי שהשעון המעורר יצעק עליכם ואליו תחזרו עם חיוך בתום ימי עבודה מתישים.

הכל מתחיל במצעים: כותנה אאוט, אורגני אין

עוד טעות של מתחילים היא לזרוק מלא בדי כותנה בתוך חדר השינה ולחכות שהמצעים יהפכו אותו למקום רומנטי. בשנות ה-70 של המאה הקודמת זה עוד היה רעיון מקורי ופורץ דרך, אבל היום כולם ממליצים על בדים אורגניים ואקולוגיים.

אל תקלו ראש בחומר הזה ותראו איך הוא מכניס אתכם לאווירה הנכונה בתוך דקות בודדות. מצעים מבד אורגני יגרמו לכם להרגיש טוב ויעזרו לכם להירדם בלילה. בעזרתם תוכלו להרשים את בני הזוג ולזכות בהערכה מצד חברים ומשפחה. תנו עדיפות למצעים מבד אורגני ותיהנו מגימור משובח.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...