פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מרגש: ילדים עם תסמונת דאון מסבירים לאמא לעתיד שבנה לוקה במחלה מדוע אין לה ממה לחשוש

לפני זמן מה, קיבלו בעמותת CoorDown, עמותה איטלקית הפועלת למען חיים טובים יותר עבור ילדים עם תסמונת דאון, מכתב מאוד מרגש ועצוב מאמא לעתיד, שביקשה לשתף עם חברי העמותה את החששות שלה וכתבה כך: “אני מצפה לתינוק. לאחרונה גיליתי כי העובר לוקה בתסמונת דאון. אני מפוחדת. איך יראו חיי וחיי הילד שלי?”.

בעמותה החליטו לענות לאם המפוחדת בצורה מקורית ויצירתית במיוחד, באמצעות אחד הסרטונים היותר מרגשים שראינו לאחרונה. בסרטון אנו צופים ב-15 ילדים, ילדות נערים ונערות שלוקים כולם בתסמונת דאון, ועונים כל אחד בתורו, במשפט בודד, על שאלתה של האם.


הילדים פונים אל שואלת השאלה כ”אמא יקרה לעתיד”, מסבירים לה שאין לה ממה לחשוש ואז מספרים לה מדוע. בין השאר הם מגלים לה שהילד שלה יוכל לחבק אותה, לרוץ לקראתה, ידע לדבר ויקרא לה ‘אמא’, יוכל לעבוד שיגדל ואז להזמין אותה לארוחה, יוכל לשחק ולצחוק כמו כולם, ולהעניק לה אהבה שאין לה תחליף. הם מוסיפים כי “זה לא יהיה קל, ועלולים להיות קשיים רבים, אבל ביננו,  לאיזו אמא אין קשיים כאלו?”.

בסוף הסרטון, בשלב בו הצופה כבר על סף דמעות מתרחבת התמונה, ואנו מגלים כי לצד כל נער או נערה יושבת אמם הגאה, מחייכת ומחבקת אותם בהתרגשות.

הסרטון העומצתי של עמותת CoorDown, שזכה למעל חצי מליון צפיות עד כה, הוא חלק מהפעילות ההסברתית של העמותה לקראת “יום תסמונת דאון” העולמי שחל ב-21.3, והוא מעביר את המסר בצורה מעוררת השראה ומרגשת. בהחלט שווה צפייה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...