פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך מרגישים ביום שאחרי הגדלת חזה?

כאשר נשים מבצעות הגדלת חזה הן בעיקר חושבות על התוצאה הסופית. אך בפועל חשוב מאוד שאותן נשים יבינו מה הולך לקרות ביום שאחרי הניתוח. ניתוח הגדלה של החזה מביא איתו התמודדות לא פשוטה כאשר מבצעים אותו. כל אישה שמכניסה את עצמה למקום הזה צריכה להיות ערוכה לכל תרחיש. בסופו של יום מדובר על ניתוח לכל דבר ועניין, לא משנה כיצד את רוצה לצייר את המציאות. אז מה את הולכת להרגיש ביום שאחרי הניתוח? את כל המידע שאת צריכה לדעת תוכלי לקבל כאן במאמר שנכתב לשם כך.

Credit: Freepik

כיצד את תרגישי מיד לאחר הניתוח?

כמובן שברגע שאחרי הניתוח את תרוצי למראה על מנת לראות את התוצאה. אך כבר עכשיו נספר לך כי לוקח זמן עד שתוכלי לראות את התוצאה הרצויה. המקום שבו התבצע הניתוח עדיין נפוח, והאזור עדיין לא יראה כמו שאת רוצה שהוא יראה. הכאבים לא מגיעים מיד לאחר הניתוח, בכל זאת האזור עצמו יהיה מורדם. אך מה שכן את תצטרכי להיות מאוד זהירה ובעיקר לנוח עד אשר ישחררו אותך לבית. ברוב המכריע של המקרים השחרור לבית מתבצע על המקום.

מה קורה בשבוע הראשון לאחר הניתוח?

רוב הנשים שעברו הגדלת חזה יספרו כי השבוע הראשון הוא השבוע הכי מאתגר. הכאבים אמורים להתחיל להופיע כמה שעות לאחר הניתוח, ברגע שההרדמה תעבור. חשוב מאוד להשתמש במשככי כאבים על מנת שתוכלו להפחית את עוצמת הכאב. בימים הראשונים תוכלי לקחת את משככי הכאבים בקביעות על מנת למנוע מהכאב להגיע. נדגיש כי גם בשבוע הראשון עדיין לא תוכלי לראות את התוצאה שחלמת עליה. המקום עדיין מחלים, כך שאת צריכה לקחת את הדברים הללו בפרופורציות.

מהי המציאות בשבוע השני לאחר הניתוח?

החדשות הטובות מבחינתך הן שהמצב מצא במגמת שיפור מתמדת. בשבוע השני הכאבים כבר מתחילים להיות פחות מורגשים, ואת יכולה להוריד בהדרגה את השימוש במשככי הכאבים. יש נשים שעדיין יסבלו מכאבים, ולכן הן יכולות להמשיך לצרוך אותן. החזרה לפעילות יכולה להתבצע בהדרגה, כאשר את לא מעמיסה על עצמך יותר מידיי. כמובן שתוכלי לשמור על קשר עם הרופא המנתח על מנת שיגיד לך מה הכי נכון לעשות.

מה יקרה בחודשים שלאחר הניתוח?

ככל שיעברו השבועות תוכלי לראות את החזה מקבל את הצורה הרצויה. כבר לאחר שבועיים תוכלי לראות את החזה מקבל את הפרופורציות המתאימות לך. כמובן שיהיה עלייך להגיע לביקורת אצל הרופא על מנת שהוא יוכל לבחון את המצב. עם הזמן את גם תתרגלי לחזה החדש, הרי בכל זאת מדובר על צורה שעד כה לא יצא לך להתמודד איתה. הכאבים כבר נעלמו, וכל מה שנותר לך זה רק לקבל את המחמאות השונות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...