זאת התגובה המצחיקה של דיוויד שווימר לתמונת הכפיל שלו גונב בירה

השחקן דיוויד שווימר החליט לשים סוף לשמועות שרצו עליו בימים האחרונים בנוגע לסיפור של גניבת הבירות וזה הסרטון שהוא העלה לאינסטגרם שלו.

אחד הסיפורים היותר מצחיקים וחזקים שרצו ביומיים האחרונים בפייסבוק, שקיבלו סיקור בכל רחבי הרשת, היה על פוסט ויראלי בעמוד הפייסבוק של תחנת משטרה באנגליה (Blackpool Police), שפרסמו בעמוד שלהם תמונה של אדם שככל הנראה תועד גונב בירה, במטרה שהציבור יעזור להם לזהות את אותו אדם.

הגולשים לא יכלו להישאר אדישים לתמונה, הם זיהו שמדובר באדם שנראה כמו כפיל מוצלח במיוחד של רוס גלר, דמותו המיתולוגית של דיוויד שווימר מהסדרה חברים, ומיד הם החלו לכתוב תגובות מצחיקות עם רפרנסים לאירועים שקרו בסדרה.

התמונה של הבחור האנונימי שככל הנראה גנב את הבירות הפכה במהירות לפצצה ויראלית, שגרפה מעל 55 אלף לייקים ו100 אלף שיתופים, נתון מדהים בכל קנה מידה אפשרי, במיוחד בימים אלה, בהם החשיפה האורגנית בפייסבוק היא בשפל.

אם אתם מגדירים את עצמכם כאנשים שאוהבים את הסדרה חברים מדובר בפוסט חובה שאתם צריכים להיכנס אליו ולעבור על כל התגובות המצחיקות. אפילו בעמוד הפייסבוק של תחנת המשטרה לא יכלו להתעלם מהתגובות שקישרו את שווימר לפרשה, כך שהם הוסיפו תגובה משעשעת משלהם שהם חקרו את העניין וגילו שדיוויד שווימר שהה בתאריך שבו בוצעה הגניבה הזאת באמריקה.

להפתעתנו רגע השיא של כל הפרשה הזאת בכלל הגיע אתמול כשדיוויד שווימר בכבודו ובעצמו העלה לפרופיל האינסטגרם האישי שלו סרטון קצר ומאוד מצחיק, שמציג את כל העניין באור שונה לגמרי ממה שכולם חשבו. מוזמנים לצפות ולהגיב בשרשור התגובות ציטוט שאתם הכי אוהבים מהסדרה חברים.

ולסיום מוזמנים לבדוק לאיזו דמות מהסדרה חברים אתם הכי דומים

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק