פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הילדה הזאת עלתה לבמה עם בובה של ארנבת והיממה את השופטים עם אודישן מפתיע ובלתי נשכח

כאשר דארסי לין, ילדה בת 12 מאוקלוהומה, עלתה על הבמה במסגרת תכנית הריאליטי הפופולרית “לאמריקה יש כישרון” המוכרת במיוחד בזכות השופט הצבעוני והעצבני סיימון קאוול, חבורת השופטים שכוללת גם את יוצאת הספייס גירלז מל בי ואת דוגמנית העל היידי קלום, לא היה לה ם מושג באיזה מופע מיוחד הם עומדים לחזות ב-3 הדקו תהקרובות.

על הבמה ניצבה ילדה חייכנית עם שיער בלונדיני זהוב, כשלצידה בובת ארנבת חמודה בשמלה ורודה בשם פטוניה. לאחר שהצליחה לכבוש את הקהל כבר בתשובות המצחיקות והחכמות לשאלות של סיימון קאוול שביקש לדעת יותר עליה ועל הארנבת, הסבירה דארסי המתוקה שהיא תמיד חלמה להשתתף בתוכנית אבל הגיעה בעיקר כי אמנות הפיתומות הולכת ונעלמת מהעולם והיא רוצה לשמור אותה בחיים.

ואז הגיע הרגע הגדול של הערב, זה שכבש את ליבם של מיליוני צופים בעולם. בדואט מרגש עם הבובה שלה, ביצעה דארסי את השיר המופלא והנצחי “Summer Time”, כשאת רובו מבצעת פטוניה, כלומר דארסי בעצמה, בשירה מושלמת “מהבטן” מבלי להזיז את השפתיים וברמה שלא הייתה מביישת גם זמרות מקצועיות ששרות כבר שנים.

בסיום הביצוע, נעמדו השופטים והקהל באולם על רגליהם, והשופטת מלאני בי סיכמה את ההופעה בצורה הטובה ביותר “אין לי מילים כדי לתאר את מה שראיתי כאן עכשיו”, תוך שהיא לוחצת על הכפתור המוזהב, ושולחת את הילדה המתוקה היישר לשלב ההופעות החיות של התחרות. הבכי של בת ה-12 ההמומה והנרגשת לא ישאיר את העיניים שלכם יבשות,והביצוע, כפי שאמרנו, יהפנט אתכם למסך ויגרום לכם לרצות לראות אותו שוב ושוב.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...