קורע: דפני גפני מטרילה את עמוד הפייסבוק של רוג’ר ווטרס

לפני חודשיים סיפרנו לכם על תופעת רשת מצחיקה במיוחד בשם ‘דפני גפני’, גולשת ישראלית עם יותר מדי זמן פנוי על הידיים, שמטרילה קבוצות פייסבוק עם שאלות רלוונטיות והרות גורל בשלל סוגיות שמטרידות את מוחה, בהן היא נתקלת בשגרת היום יום ההזויה שלה.

את צילומי המסך של השאלות הקורעות והמטרילות, בתוספת התגובות ההמומות והמופתעות של הגולשים שלא ממש יודעים איך לעכל אותן, היא מפרסמת בעמוד שלה והתוצאה, כפי שתראו, משעשעת במיוחד.

אתמול דפני פרסמה את ההטרלה החדשה שלה בעמוד הפייסבוק של רוג’ר ווטרס, סולן להקת פינק פלויד, אשר ידוע כבר שנים בדעותיו האנטי ישראליות אשר אינו מתבייש לפרסם אותן בכל במה שנותנים לו וכאחד שמעודד ומפעיל לחץ על אמנים בינלאומיים שלא להגיע להופעות בישראל. כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם הפוסט שלה קיבל בעמוד של ווטרס תגובות רבות נגד ישראל וכמו כן תגובות של אנשים שחשבו שמדובר בהצעה אמיתית לכל דבר ועניין.

את התרגום לפוסט של גפני תוכלו למצוא למטה 

1

“היי רוג’ר

אני עובדת בהפקה ישראלית וסוכנות אירועים. אנחנו אוהבים את המוזיקה שלך ויש לנו סימפתיה רבה להשקפה שלך בנוגע לשלום עולמי. אנחנו נשמח לארח אותך להופעה נוספת בשנה הבאה, לרגל 10 שנים מאז ההופעה הקודמת. 

הסוכנות שלנו שומרת על האזור ליד הגבול, אשר היה פעם כפר פלסטיני שקט ורגוע. אנחנו כבר תיאמנו מראש את ההסרה של עצי הזית שמסביב לאזור על מנת שנוכל להרחיב את השטח של ההופעה על מנת שכולם יוכלו ליהנות! הקהל כמובן יהיה מעורב, פלסטינאים מהכפר שהיה שם בעבר ואזרחים ישראלים ששוהים במקום כיום, וזאת על מנת לסמל חברה רודפת שלום.

זה אפשרי? ”  

לייק לפטריה בפייסבוק