הבחור הזה יצר מדריך הפעלה לגבר הישראלי שהפך לאבא טרי

כל זוג הורים טריים יודע שהרגע הקסום הזה בו העולל החדש מגיח לעולם הוא כזה שמשנה את החיים מהקצה אל הקצה. כמובן, אצל נשים השינוי הזה הוא הדרגתי יותר היות והן אלו שנאלצות לשאת בנטל, תרתי משמע, במהלך תקופת ההיריון, דבר שגורם להן באופן טבעי להגיע לרגע המיוחל מוכנות הרבה יותר. אצל גברים לעומת זאת, המצב הוא שונה. בין לילה, הם הופכים מיצורים חסרי משמעות שכל תפקידם הוא לדאוג להיות זמינים כשיגיע הרגע לטוס לחדר הלידה, לאבות במשרה מלאה.

יהונתן קינן, מאייר ומעצב גרפי מוכשר, הפך לאחרונה לאבא, ולאחר שהתאושש מהפאניקה הראשונית והחל להתמקצע בעניין, החליט לשתף את הידע הרב שצבר עם שאר האבות הטריים. את סודות המקצוע שלו הוא חולק באמצעות סדרת איורים אינפוגרפיים משעשעים אותם הוא מפרסם בעמוד הפייסבוק החדש שלו “אבא’לה – הוראות הפעלה לגבר”, בלוג המוקדש לכל אותם גברים אשר ביום בהיר אחד הפכו לאבות ולא ממש יודעים כיצד להסתדר עם הסיטואציה.

כך למשל, תוכלו ללמוד איך להתארגן ליציאה מהבית בפחות משעתיים, איך להשלים שעות שינה במהלך יום העבודה, איך לחסוך בהוצאות ועוד, והכל עם המון הומור וציניות. הנה כמה תמונות נבחרות מתוך העמוד, ואתם כמובן מוזמנים לבקר בו ולהמשיך לעקוב אחריו (לינק בסוף הפוסט).

אבאלה 1

אבאלה 2

אבאלה 5

אבאלה 6

אבאלה 7

אבאלה 8

אבאלה

קליק כאן לביקור בבעמוד הפייסבוק ,אבא’לה – הוראות הפעלה לגבר”

לייק לפטריה בפייסבוק