האבא הזה הופך את הציורים המצחיקים של הילדים שלו למציאות והתוצאה פשוט אדירה

כל מי שמגדל ילדים מכיר את הבעיה המפורסמת: הילד לומר להשתמש בצבעים וטושים ומתחיל לפנק את ההורים בשלל יצירות אמנות שאף אחד לא ממש מבין מה מצויר בהן ואיזה צד של הציור זה הלמעלה שלו. היות ואנחנו כל כך מתגאים בזאטוטים המוכשרים שלנו אנחנו נוטים לשמור את הציורים הללו ואפילו לתלות אותם על המקרר למשך תקופה, אבל אז, אחרי כמה שבועות של תצוגה פומבית, מגיעה השאלה המצפונית הקשה – לזרוק או לא לזרוק. ובכן, ההורים הסנטימנטליים יותר עוד ישמרו את הציורים בשקית בבוידעם, אבל רק אבא אחד לוקח את הציורים של הילדים שלו והופך את מה שזה לא יהיה שמצויר שם – למציאות.

טום, אבא של אל בת ה-3 ודום בן ה-6 הבין שהילדים שלו אוהבים לצייר ומלבד המקרר במטבח, שמוקדש כולו לציורים שלהם, הוא גם פתח עבורם חשבון אינסטגרם. אלא שההשקעה של אבא טום ממש לא נגמרת פה. האב החרוץ משתמש בדמיון, בכישורים הדיגיטליים שלו (פוטושופ ותכנות עריכה אחרות) ובקמצוץ חוש הומור כדי להקים לתחייה את הציורים המגניבים של הילדים והתוצאה הסופית פשוט אדירה.

מבעלי חיים מומצאים ועד מכוניות שלעולם לא יעלו על הכביש, האב המוכשר הופך כל שרבוט של ילדיו למציאות וזה חמוד, מקורי ובעיקר ממש מקסים. הנה 36 דוגמאות ואם אתם רוצים עוד אל תשכחו לבקר באינסטגרם של האב והילדים המבסוטים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק