אב שר לבנו התינוק שנלחם על חייו לאחר שאשתו נפטרה בלידה

סרטון מרגש עד דמעות שעלה לפני יומיים לרשת, מצליח לסחוף אחריו את הרשת כולה. הסרטון מציג אב, המנגן ושר לבנו שזה עתה נולד ונלחם על חייו, את השיר Black bird המופלא של הביטלס, לאחר שאשתו נפטרה במהלך הלידה.

אשלי פיקו הייתה בחודש השישי בלבד להריונה כשנאלצה ללדת ניתוח קיסרי אחרי סיבוכים בהריון. למרבה הצער, כמה שעות לאחר הלידה היא נפטרה בשנתה. למרות הטרגדיה האיומה, ובידיעה שזה מה שאשתו הייתה רוצה יותר מכל, הפנה כריס בעלה את כל הפוקוס שלו בכדי לנסות ולהעניק כוחות לבנו לנון, שנקרא על שם כוכב הלהקה האהובה עליו, במלחמתו על החיים.

כריס שזכר שאשתו מישל הרגישה את לנון הקטן זז בתוכה בכל פעם ששמעו מוזיקה, שאל את הרופאים אם יוכל להביא גיטרה לבית החולים, הם אשרו, וכמה שעות מאוחר יותר, צילם אחד החברים הטובים שלו את הסרטון העצוב הזה שפשוט מרסק את הלב.

לצערנו, לסיפור הזה אין סוף טוב. האב כריס, פרסם בימים האחרונים מכתב לגולשים ובו הוא מגלה כי יום אחד בלבד אחרי צילום הסרטון, נרדם לנון הקטן לנצח בזרועות אביו כשהוא מוקף בכל בני המשפחה הקרובים. במכתב שאי אפשר שלא לבכות כשקוראים אותו, מודה כריס לכל האנשים שתמכו בו ועזרו לו להתחיל ולהתגבר על האבדן הכפול והטרגי הזה.

“התברכתי וזכיתי בכבוד לאהוב אותו עוד לפני שהוא נולד, להוקיר אותו בזמן שאמו נושאת אותו ברחמה. זכיתי לפגוש אותו פנים מול פנים ולאחוז את גופו הקטן והמושלם בזמן שלחשתי לו ‘להתראות לעת עתה’.” כתב כריס הנרגש וחתם במשפט האלמותי של הביטלס “All You Need Is Love”.

מוזמנים לבקר גם בעמוד המיוחד לזכרה של מישל.

לייק לפטריה בפייסבוק