פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זו התגובה המצחיקה של הנערה הזאת אחרי שאבא שלה מצא "אביזר" חשוד בחדר שלה

כמעט כל אחד מאיתנו, כשהיה בן נוער והתגורר בבית של ההורים, הסתיר בחדר שלו דברים שהוא ממש לא רצה שההורים שלו יגלו, משימה לא פשוטה בהתחשב בכך שמרבית ההורים נוהגים לחטט בדברים של הילדים שלהם בתואנה שהם רק "מסדרים ומנקים". החל מיומן אישי, דרך שירים או מכתבים אישיים שכתבתם למגירה, ועד חפצים אינטימיים למינהם, יש דברים שכולנו מעדיפים שההורים שלנו לא יהיו מודעים לקיומם.

אמילי, בחורה אמריקאית בת 17, הופתעה לגלות שאביה חיטט בדברים שלה והחליט לשלוח לה הודעה בה הוא מתעמת איתה על תגלית מפתיעה שמצא בחדר שלה. אלא שבניגוד למרבית המקרים בהם ההורים תופסים את ילדיהם עם המכנסיים למטה, הפעם דווקא הבחרוה הצעירה היתה זו שלימדה את אביה לקח חשוב ומוכר – אם אין לך משהו חכם להגיד – עדיף שתשתוק.

צילומי המסך של התכתובת המצחיקה בין האב לבתו, אותם פרסמה אמילי בפרופיל הטוויטר שלה לפני מספר ימים, הפכו ויראליים, וכבשו את הרשת בעיקר בזכות התגובה הנבוכה והמשעשעת של האב. מוזמנים לגלול ולקרוא.

ובכן, אנחנו לא ממש יודעים איך נגמר הסיפור והאם אמילי מילאה את בקשתו של אביה ולא סיפרה לאמא על מה שאירע. בכל אופן, עושה רושם שאבא של אמילי כבר לא יטריד אותה לעולם בעניינים האישיים שלה. טו שיי.

באמצעות: dailymail

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...