האבא הזה צילם את הבת שלו בכל שבוע מגיל 0 ועד גיל 18 והנה התוצאה המדהימה

לפני קצת יותר מ-18 שנים, הפך פרנס הופמיסטר, צלם ויוצר סרטים הולנדי, לאבא. כמו כל הורה טרי, הלידה של בתו הבכורה לוטי שינתה לחלוטין את חייו, ויחד עם האושר הגדול, עלתה במוחו גם תובנה מצערת: “הרגשתי שהילדה משתנה ומתבגרת בכל יום ושאני כל הזמן מנסה לרדוף אחרי התיעוד והזיכרונות ממנה, כדי שהם לא יעלמו לי”. סיפר פרנס. התובנה הזו היא שהובילה אותו לאחד הפרויקטים הכי יפים שראינו, ולבט הכי מעניין שיצר האמן ההולנדי.

הכל שבוע, מגיל 0 ועד גיל 18, צילם הופמיסטר את ביתו לוטי בווידאו ובסטילס תוך כדי שהוא מראיין אותה ושואל אותה שאלות על השבוע שעבר עליה. מאות הסרטונים הללו (938 בחישוב מהיר) שצילם האב הגאה הפכו לסרטון אחד שמחבר ביניהם ומציג ב-5 דקות את הפיכתה של לוטי מתינוקת מתוקה לנערה יפהפייה. אין ספק, אחת ממתנות יום ההולדת הכי יפות שאב יכול להעניק לבתו.

לפני כמה שנים החל האב לפרסם בערוץ היוטיוב שלו סרטון חדש  אחת לשנה, בכל פעם שבתו חוגגת יום הולדת. לאחרונה כאמור, הגיעה לוטי לגיל 18, זמן טוב לסיים את הפרויקט ולארוז את הכל בסרטון אחד מטורף. הנה כמה תמונות מתוכו המציגות את השינוי של לוטי לאורך השנים, ומיד לאחר מכן הסרטון המלא.

והנה הסרטון המלא, מגיל 0 ועד גיל 18:


 

אגב, האב לא הסתפק בסרטון של הבת שלו ויצר אחד דומה גם עבור בנו. הנה הצצה לסרטון של הבן וינס, מגיל 0 ועד גיל 14:


 

לייק לפטריה בפייסבוק