פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האבא הזה מוסיף אפקטים מיוחדים לסרטונים של בנו בן ה-3 והופך אותו לגיבור על

בעידן הטלפונים החכמים, נורא קל לשלוף את הסמארטפון כמעט בכל סיטואציה ולצלם כמה תמונות או סרטונים למזכרת. אלא שהחיסרון הגדול בכל העסק הזה הוא שלרוב התמונות והסרטונים הללו נשארים עמוק עמוק בתוך כרטיס הזיכרון של הטלפון החכם או המחשב שלנו, ומתחילים לצבור אבק בתקווה שאי פעם נחזור ונביט בהם שוב.

גם האבא המשעשע הזה, דואג להסריט את בנו בן השלוש בכל הזדמנות, אלא שבניגוד לרובינו, הוא גם משתמש בסרטונים הללו והופך את הבן שלו לגיבור על באמצעות אפקטים מיוחדים אותם הוא מלביש על הסרטונים התמימים למראה. את הסרטונים המקסימים הללו הוא מעלה לערוץ יוטיוב מיוחד שפתח תחת השם "action movie kid",

הסרטונים הקצרצרים של הבן בעל כוחות העל הפכו ויראלים ברשת וזכו כל אחד מהם למאות אלפי צפיות. בכל סרטון זוכה הילד החביב לכוח על חדש כאשר פעם אחת זו חרב אור סטייל מלחמת הכוכבים שזורעת חורבן בחנות צעצועים, בפעם אחרת אקדח מיוחד שיורה חבל שמטיס את הילד לתיקרה, ובמקרה נוסף, מתקן שעשועים הופך לחללית ולוקח את הבן לחלל. הסרטון הבא הוא חלק מפלייליסט שמציג את כל הסרטונים בסדרה ככה שפשוט לחצו פליי ותוכלו לצפות ולהינות  מכולם בזה אחר זה.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...