פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסבתא הכי חמודה ברשת נלחמת בסרטן בעזרת מאתיים אלף גולשים

כשהנין של בטי סימפסון בת ה-80 בישר לה כי פתח עבורה חשבון אינסטגרם, סביר להניח שהיא לא ממש ידעה על מה הוא מדבר. סימפסון, סבתא רבה מתוקה, חלתה לאחרונה בסרטן, והנין האוהב שלה זאק החליט לנסות לגייס את הרשת בכדי לעודד את מצב הרוח שלה ולעזור לה בקרב מול המחלה האיומה.

למרבה ההפתעה, או שלא, בתוך חודשים ספורים הפכה סימפסון לכוכבת רשת של ממש, עם קרוב למאתיים אלף עוקבים שנהנים לראות את התמונות והסרטונים האופטימיים והמקסימים שהיא מפרסמת ביחד עם הנכד בפרופיל האינסטגרם שלה GrandmaBetty33. בין התמונות והסרטונים תוכלו לצפות בסבתא סימפסון כשהיא רוקדת לצלילי הלהיט המטורף Happy של פארל וויליאמס, מספרת על ההתרגשות שלה מהתמיכה ברשת, וגם מפזזת עם נינתה הקטנה לצלילי מוזיקת ג'אז.


האינטרנט אוהב מחוות מרגשות מהסוג הזה, ותודו שאי אפשר לעמוד בפני הקסם של הקשישה האמיצה, שלא נותנת למחלה להרוס לה את המצב רוח, ונלחמת בה לעיני כולנו. בראיון לאתר ABC סיפרה בטי על הנין שלה:"הוא לא רוצה לאבד אותי, והוא פשוט טוב אלי". הנין עצמו הוסיף: "בואו נמשיך להאמין שאפשר לנצח את הסרטן, ולהיות כמה שיורת שמחים תוך כדי".

הנה כמה תמונות וסרטונים נבחרים מהפרופיל של סבתא. בהחל מומלץ לצפות. תמונות וסרטונים נוספים תוכלו למצוא כאן, בפרופיל האינסטגרם של בטי.


 

 


 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...