פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קורע: זה מה שקרה כשהילד הזה שמע את השיר האהוב עליו מתנגן בבריכה

לכל אחד מאיתנו יש את השיר המסוים הזה שעושה לו את זה במיוחד, שיר שברגע שהוא מתנגן, ולא משנה באיזו סיטואציה, הוא גורם לנו לרצות לעזוב את הכל, לקום מהכסא ולפצוח בריקוד סוער כאילו אין מחר. זה בדיוק מה שקרה לילד השמנמן והחמוד בסרטון הבא, שבילה את זמנו בנעימים בבריכה של מלון כלשהו, כשלפתע החל להתנגן ברמקולים השיר האהוב עליו, “Cuban Pete”, וגרם לו לפצוח בריקוד סוער שסחף אחריו את כל הנוכחים במקום.

למרבה המזל, אחד מהנוכחים במקום שצפה בביצוע המרשים של הילד, דאג להנציח את 2 הדקות המופלאות הללו בוידאו וכפי שתוכלו לראות, מדובר בהנאה צרופה.הילד האנרגטי ומלא הצ’ארם מדגים יכולות רומבה נהדרות ותנועות קצביות ומשעשעות תוך שהוא מסתובב בין האנשים הישובים בסמוך לבריכה, רוקד ביניהם ואפילו מציק לכמה עוברי אורח שנקלעו למקום. בהמשך הוא מדגים יכולות אקרובטיות לא רעות עם גלגלון וקפיצות באויר ולא שוכח לפנק את הקהל עם שקשוקים ריקודי בטן ועוד שלל תנועות מצחיקות שגרמו לכל הנוכחים, כולל אלו שהשתעשעו בבריכה, לעצור הכל ולהביט בפלא הנהדר הזה.

אם הסיטואציה מרגישה לכם מעט מוכרת, הזיכרון שלכם לא טועה. אי שם בשנת 1994, ביצע ג’ים קארי ריקוד דומה לצלילי אותו שיר בדיוק כשכיכב בסרט הקאלט “המסיכה”, ונראה שהילד המככב בסרטון קיבל את ההשראה שלו בדיוק מהסצנה המפורסמת הזאת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...