פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מדהים: תנין מפתיע זוג צפרדעים באמצע רגע אינטימי במיוחד

האם זהו סופם המר של שני הצפרדעים הללו שבסה"כ ביקשו לעצמם כמה רגעים של אינטימיות וכיף?

הצלם פאמי בהאס, בילה יותר מארבע שעות בצילומי טבע בסביבה בה צולמו התמונות הללו, כשלפתע הבחין בזוג הצפרדעים הללו כשהן באמצע פעילות מינית. כמה רגעים לאחר מכן, הבחין לפתע הצלם בתנין ענק שמגיח מאחוריהם בשקט, מתקרב אט אט וכאילו ממתין לרגע הנכון כדי לבלוע את שתי הצפרדעים המסכנות בדיוק ברגע הכי אינטימי שלהן.

שלוש התמונות הללו הן פשוט עוצרות נשימה, ועל פניו, נראה כאילו התנין לא השאיר הרבה סיכויים לצמד הצפרדעים. אלא שבניגוד למה שאתם חושבים שקרה ממש אחרי שהתנין פוער את פיו, הסוף דווקא היה טוב. מסתבר שהתנין החביב בסה"כ ביקש לאוורר את עצמו מהחום, ופער את פיו כדי לקרר את גופו, ולא מתוך רצון לארגן לעצמו ארוחת בוקר.

הצלם שנדהם גם הוא מעצמת התמונות מספר: "מה שאני אוהב במיוחד בתמונות הללו הוא העובדה שהן יוצאות דופן. כל בר דעת עשוי להניח שהתנין האכזרי יבלע את הצפרדעים כדרך הטבע. תנינים אכן אוכלים צפרדעים בטבע, אבל כנראה מעדיפים בהרבה ארוחות טעימות יותר. כשמדובר בתמונה, כל אחד יכול לדמיין לעצמו מה קרה בסוף, ובמקרה הזה, רובינו טועים".

בסופו של דבר, הצפרדעים נמלטו מהמקום בלא פגע, והתנין האימתני חזר לנוח ולרבוץ בשמש. אנחנו נשארנו עם שלושה צילומים מדהימים ומהפנטים של הטבע במלוא הדרו. פשוט נפלא.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fahmi Bhs (@fahmibhs) on

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...