הזוג היצירתי הזה יצר כרטיס ברכה מקסים המשלב את קריסמס וחנוכה

שנים מהחגים הכי כיפיים ומשמחים הקיימים ביהדות ובנצרות, מתקיימים לרוב זה לצד זה. מצד אחד, הקריסמס הנוצרי הצבעוני, עם כרטיסי הברכה, עצי האשוח ומרתון הקניות והמתנות, ומהצד השני חנוכה היהודי עם החנוכיה, השירים הנהדרים, הלביבות והסופגניות.

כמובן, כל אדם, בהתאם לדתו ולאמונתו רשאי ויכול לבחור את החג שברצונו לחגוג, ויש גם כאלה שכבר מזמן סיגלו לעצמם חג חדש, קריסמוקה, המשלב את שני החגים הנהדרים הללו גם יחד לפסטיבל חגיגות ארוך, בדיוק כמו הזוג הבא.

סקוט ברי וחברתו דני ורנון, יוצאים ביחד כבר ארבע שנים, והשנה החליטו לקחת את מערכת היחסים שלהם לשלב הבא, ולשלוח גלויית ברכה זוגית משותפת לרגל החגים. אלא שאז נתקלו השניים בבעיה – משפחתו של ברי נוצרית ומשפחתה של ורנון הם יהודים. השניים חשבו מעט על העניין והצליחו לחשוב על פיתרון הולם לבעיה.

הצמד החביב הזה ניצל את עבודתם של השניים האולפןן צילום, והחליט לייצר כרטיס ברכה ייחודי אותו הפיצו בין חברים ובני המשפחה, בו הם משלבים בצילום נהדר וללא עזרת פוטושופ את חנוכה וקריסמס גם יחד. בהמשך, העלו אותו לאתר Reddit שם הפך ויראלי וזכה להמוני תגובות ושיתופים.

“רצינו לעשות משהו מיוחד עבור החברים והמשפחה” מספר ברי לאתר ABC. “היינו סופר מרוצים מהתוצאה, אז העלנו את התמונה לאתר Reddit. הלכנו לאכול ארוחת בוקר, וכשסיימנו, גילנו שהתמונה עפה ברחבי הרשת”.

אם אהבתם את הפוסט הזה שווה לכם גם לבדוק את הכתבה שעשינו לאחרונה על ברכות ליום הולדת שהחברים הכי טובים שלכם לא ישכחו לעולם.

לייק לפטריה בפייסבוק