פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האמא הפולנייה הזאת לא מפסיקה להטריל את הבת שלה עם הודעות מביכות ומצחיקות

למרות האהבה הגדולה שלנו אליהם, הורים יכולים להיות אנשים ממש מציקים כשהם מתנהגים כמו הורים. ככה זה, כל אחד מאיתנו מגיע לגיל בו הוא רוצה את השקט שלו ומעדיף שכמה שפחות אנשים ישאלו אותו לאן הוא הולך, מתי הוא חוזר ואם הוא מרח קרם הגנה כי יש שמש חזקה בחוץ. ואולם, אם חשבתם שההורים שלכם מציקים לכם יתר על המידה, יש לנו חדשות מנחמות עבורכם: יש כאלה שסובלים יותר.

קייטי סיגל, צעירה אמריקאית בת 27, פתחה לפני קצת יותר מ-3 שנים פרופיל אינסטגרם קורע שמוקדש כולו להודעות הטקסט הפסיכיות שהיא מקבלת מאמא שלה קים, אותה היא מגדירה “אמא יהודיה משוגעת”. קים, אישה נויירוטית עם מאפיינים פולניים במיוחד, מטרילה את הבת שלה עם הודעות מצחיקות ומביכות שלא כל אחד זוכה לקבל מאמא שלה, תוך כדי שהיא דואגת דרך קבע להסתלבט על הבת שלה וכמובן, כמצופה מאמא פולנייה, לברר בכל יום מחדש האם הבת שלה בכיוון של לייצר לה נכד.

כאמור, את התכתובות המצחיקות עם אמא שלה, מפרסמת קייטי באינסטגרם שם עוקבים אחרי השתיים קרוב למליון גולשים (!!). ההצלחה המסחררת של פרויקט “אמא יהודיה משוגעת” הוליד גם ספר שהפך לרב מכר בארצות הברית וחשף את מערכת היחסים ההזויה והמשעשעת בין האם והבת בפני העולם. אספנו עבורכם 20 דוגמאות נבחרות לשיחות של השתיים ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר באינסטגרם (לינק בסוף הפוסט)

המשך בעמוד הבא…

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...