פחד מוות: מתיחת הרצפה הקורסת במעלית

נסיעה במעלית היא לרוב רגועה, בטוחה ושלווה, אך ביננו, מי מכם לא ניצל בעבר את השניות הפנויות בזמן הנסיעה מעלה או מטה בכדי לחשב כמה לכמה זמן יספיק לו החמצן במידה ויתקע במעלית, או גרוע מזה, מחשבות על תסריטי אימה בהם חבל המעלית נקרע לפתע, או חס וחלילה, הרצפה קורסת. אין מה לעשות. צריך להתכונן לכל מצב חירום אופציונאלי, והמסקנה במקרה חירום מהסוג הזה היא ברורה: המעלית קורסת? תתחילו להתפלל.

בחברת LG בחרו בדרך משעשעת כדי להשיק את סדרת המסכים החדשה שלהם, מסכים בטכנולוגיית IPS המוצגים כמסכים חדים במיוחד ובעלי תמונה שקשה להבדיל בינה לבין המציאות. בחברה החליטו למתוח נוסעים תמימים שעלו או ירדו במעלית בכדי לבחון עד כמה מוצלחים המסכים. רצפת המעלית הוחלפה בתשעה מסכי LG וצויידה בסנסור להפעלה מרחוק וכמובן, בסדרת מצלמות נסתרות שיתעדו את הבהלה של הנמתחים.

בזמן הנסיעה במעלית, הופעלו המסכים, והציגו מיצג מציאותי לחלוטין המדמה את קריסת הרצפה, וחושף את פיר המעלית הפעור. הרצפה הקורסת בשילוב סאונד מלחיץ,  כמעט גרם להתקף לב עבור הנוסעים המסכנים שברגע שהבינו שהרצפה קורסת קפצו ממקומם וניסו למצוא קרקע בטוחה להיאחז בה, רגע לפני שהבינו שמדובר במתיחה. אמנם המתיחה היא מעט אכזרית ועשויה מאוד להלחיץ אך אנחנו הצופים זכינו לכמה רגעים קומיים מצחיקים במיוחד לאור התגובות המבוהלות של הנוסעים.

הסרטון הועלה לרשת לפני כארבעה ימים וזכה למעל חצי מליון צפיות. בנוגע למסכים עצמם, עושה רושם שהם בהחלט עושים את העבודה ומציגים תמונה מציאותית לחלוטין. צפו ותוכלו לשפוט בעצמכם.


לייק לפטריה בפייסבוק