פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

28 דוגמאות מגניבות לאנשים שכיסו את הצלקת שלהם עם קעקוע וזה יצא להם פשוט מושלם

צלקות זה משהו שיש להרבה אנשים על הגוף, ולכל אחד יש את הסיפור האישי שלו על איך הוא קיבל את הצלקת. לעיתים מדובר בצלקות קטנות, שנמצאות במקומות שאינם גלויים לעין, הם לא ממש משפיעים על שגרת חיינו הבוגרים ולרוב אנחנו בכלל שוכחים שהם נמצאים שם. אך לעיתים הצלקת מחביאה מאחוריה אירוע טראומטי ונמצאת במקום בולט גלוי לעין, דבר אשר יכול להשפיע על הביטחון העצמי, מצב הרוח והרצון להסתובב בציבור בבגדים קצרים ו/או בגדי ים.

הרי מישהו או מישהי שעברו טראומה כמו תאונה קטלנית, שריפה או התעללות כלשהי כנראה לא ירצו לפתוח את הנושא הזה בכל פעם שהם הולכים לים או לבריכה עם אנשים חטטנים שמתחילים לשאול מה קרה להם ולמה יש להם את הסימנים הללו על הגוף.

ההתמודדות של חלק מאותם אנשים היא לכסות את הצלקות שלהם עם בגדים ארוכים ו/או להימנע ממקומות בהם הם צריכים להוריד את הבגדים, אך יש כאלה שבוחרים לטשטש את הסימנים הללו על הגוף בצורה מגניבה ויצירתית במיוחד שהופכת את הצלקת למשהו אחר לגמרי. אותם אנשים משלבים את הצלקת שלהם בתוך קעקוע שלוקח את הצלקת למקום אחר וכמו שתראו מיד לעיתים התוצאה יוצאת פשוט מושלמת ואפילו אמנותית.

ריכזנו בפוסט 28 דוגמאות של אנשים שהחליטו שנמאס להם להסתובב עם צלקות על הגוף וכיסו אותן בקעקוע מגניב ויפה. אם נתקלתם בתמונות נוספות בסגנון הזה או כיסיתם בעצמכם קעקוע אתם מוזמנים להוסיף את התמונה של הקעקוע והסיפור הקטן שלו לשרשור התגובות בפוסט.

1.

Eric Catalano

2.

darbytattoo

3.

charlotteglatt_tattoos

4.

flavia.daedratattoo

6.

meninked

7.

alex_anvil

8.

hectorfong

9.

yasinaliciart

10.

mini_tattooer

11.

aisana_ykt

12.

tattoomachinenapoles

13.

theanswerplus

14.

peyotlbodymod

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...