הנוחות הבלתי מתפשרת של מצעי כותנה

יום טוב מתחיל כבר בלילה עם שינה טובה. כולנו יודעים שלילה של התהפכויות במיטה ותשישות נגררת, עשויה להפוך את היום שלנו לקשה מנשוא. במקום לתדלק את עצמנו בקפה ולמשוך את היום בכוח עד שנתרסק שוב על המיטה, חשוב שנמצא את הפתרונות שיאפשרו לנו ליהנות משינה איכותית יותר. לרוב, אנו משקיעים לא מעט במזרן שלנו, אבל על המצעים אנחנו כמעט ולא חושבים. חשוב שנדע – למצעים יכולה להיות השפעה משמעותית על איכות השינה שלנו וכדאי שנשקיע בהם. כיום, יותר ויותר צרכנים בוחרים במצעי כותנה בתור חומר הגלם המועדף עליהם ואין על כך כל פלא, הם מציעים שלל יתרונות ששווה להכיר.

Credit: Freepik

בד נושם

הכותנה היא חומר טהור וטבעי ומציעה אריג נושם ונעים יותר למגע על הגוף. בכל לילה, טמפרטורת הגוף שלנו משתנה לאחר שאנו נרדמים. הגוף מתחמם ובסופו של דבר נגרמת הזעה מוגברת ותחושת דביקות שמקשה על השינה. הכותנה תספוג את החום מגופך לאורך כל הלילה ותאפשר לך לשמור על הגוף קריר ויבש. גם בחורף, הכותנה תשמור על חוף הגוף מבלי להרגיש תחושת מחנק. הבד הנושם ימנע גירויים ופגמים בעור ויאפשר שינה בנוחות אופטימלית.

למגע רך ומפנק יותר על הגוף

אין הרגשה טובה יותר מאשר לקפוץ לסדיני כותנה חדשים ורעננים. המגע החלק והקריר מאפשר לשקוע בשינה עמוקה ונעימה ללא גירודים או אי נוחות. בנוסף, החומר הטבעי הוא היפו-אלרגני ומאפשר לך לישון באופן איכותי ובריא יותר.

בד עמיד יותר

מצעי 100% כותנה לעתים עולים קצת יותר מסוגי מצעים אחרים, אך מדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה בסופו של דבר. תוחלת החיים של הכותנה גבוהה בהרבה מאשר אריגים סינתטיים ולרוב מצעי כותנה יחזיקו פי שניים זמן ממצעים מחומרים אחרים, כך שלא נצטרך להחליף אותם בתדירות גבוהה יחסית.

כותנה זמינה לכל סוגי המצעים

ניתן כיום לרכוש את כל סוגי המצעים מכותנה מלאה וליהנות מכל היתרונות במיטה שלנו, לא משנה היכן נניח את הגוף שלנו – מציפיות לכרית ועד הסדין, נהיה עטופים מכל הכיוונים בבד נושם, רך ונעים במיוחד. מדובר בתוצאות שנחווה לאורך זמן וישפרו את איכות השינה שלנו באופן משמעותי.

תחזוקה פשוטה ונוחה

עם מצעי כותנה, אין כל חשש מהתכווצות בכביסה או משחיקה מוגברת. פשוט מכניסים את המצעים למכונה על 40 מעלות ונותנים להם להתייבש באוויר ללא כל חשש. מאחר והבד רך וטבעי, הם גם נוטים לא להתקמט, משימת הגיהוץ תהיה פשוטה ומהירה מהרגיל. מאחר שמדובר בבד עמיד וחזק, נוכל לכבס ולייבש אותם שוב ושוב מבלי לחשוש מנזקים מיותרים.

שליש מהחיים שלנו יעברו בשינה במיטה שלנו – זהו הזמן להשקיע בהם עם מצעים הטובים ביותר.

לייק לפטריה בפייסבוק