פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה המציא את אחד הרובים הכי מגניבים שפגשתם

לפעמים ההמצאות הגאוניות ביותר, הן דווקא אלה שפותרות את הבעיות הכי קטנות ופשוטות של החיים, כאלה שהיינו מסתדרים גם בלעדיהן אבל מגניב שהן כאן. היצירה המצחיקה של הבחור הבא אולי לא תיכנס להיכל התהילה של החידושים וההמצאות, אבל היא ללא ספק אחד הדברים הכי מגניבים שראינו

כל ילד יודע שאחת הדרכים הכי כיפיות לזהם את הסביבה היא יצירת מטוסי נייר והשלכתם מהחלון. הבחור בסרטון הבא כנראה לא ממש התבגר מאז ימי הילדות שלו, והתאהב בהטסת מטוסי נייר. כדי להקל על עצמו את מלאכת הקיפול, הוא יצר את הרובה הגאוני הזה, שהופך ניירות רגילים למטוסי נייר ומטיס אותם באופן אוטומטי. כפי שניתן לראות בחלקו השני של הסרטון, הדף נכנס מצידו האחד של הרובה, עובר דרך קו הרכבה מהיר שיוצר בו את הקיפולים הנדרשים ולבסוף משוגר מצדו השני של הרובה.

מטופשת ככל שתהיה, להמצאה המצחיקה הזאת יש דווקא פוטנציאל מסחרי לא רע כצעצוע לילדים שיש להם כמויות מסחריות של דפי A4 מיותרים. בכל אופן, אם נתעלם מהבזבזנות ולאור כמות הזמן שהבנאדם הזה בזבז ככל הנראה מחייו על יצירת רובה מטוסי הנייר האדיר הזה, שמורכב ברובו מחלקים שהודפסו במדפסת תלת מימד, לא נותר אלא להעריך אותו ולקוות שיום אחד ימציא גם משהו מועיל.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...