ויראלי מעולה: שיחות עם ילדה בת שנתיים

אם אי פעם יצא לכם לנהל דיאלוג עם ילד או ילדה קטנטנים וחמודים באזור גיל שנתיים-שלוש, אתם ודאי יודעים כי מדובר בחווייה קסומה, שמצליחה בכל פעם מחדש להצחיק ולהפתיע, עקב היכולת של הזאטטוים הללו לנהל שיחה בוגרת ומשעשעת, ולהביע את עמדתם בצורה נחרצת ואמיתית.

מתיו קלארק, אב לילדה מקסימה בת שנתיים החליט לקחת שיחות אמיתיות שקיים עם ביתו קוקו, ולהציג אותם מחדש בסרטון וידאו, כשאת תפקידה של קוקו משחק אדם בוגר, דיויד מילצ’ארד, חברו של האב. בפרק הראשון של הסדרה “שיחות עם ילדה בת שנתיים”, שעלתה לפני יומיים ליוטיוב, קוקו הקטנה לא מאפשרת לאביה מתיו לנהל שיחה עם אשתו ליילה, בגלל שהיא עסוקה בלשחק איתה משחק בו שתיהן נסיכות.

שיחות עם בת שנתיים

הרעיון הנהדר הזה של מתיו, מתורגם לסרטון מצחיק במיוחד, שמוכיח בפעם המי יודע כמה כמה ילדים קטנים עשויים להיות מאוד רכושניים כלפי הצעצועים והחפצים שלהם, ובעיקר כלפי אמא שלהם. נכון לרגע זה, הסרטון צבר כמה אלפי צפיות בלבד, אך יש לו פוטנציאל ויראלי גדול. אנחנו הוקסמנו ומחכים בקוצר רוח לפרק הבא בסדרה.

עדכון (25.9):

לאחר ההצלחה המסחררת של הסרטון הראשון בסדרה, שוחררו לרשת עוד שבעה פרקים נהדרים שהפכו את “שיחות עם ילדה בת שנתיים” להצלחה מטורפת עם מליוני צפיות לכל סרטון. כעת, קוקו הקטנה כבר גדלה בשנה והיא בת 3, סיבה נהדרת לפתוח עונה שניה וחדשה לסדרת האינטרנט המוצלחת. כמובן, גם השם השתנה ומעתה מדובר ב”שיחות עם ילדה בת 3″. צפו בכל פרקי העונה הראשונה ובפרק הראשון של העונה השניה ששוחרר היום.

עונה שניה:


עונה ראשונה:

פרק ראשון:

פרק שני:


פרק שלישי:


 

פרק רביעי:


 

פרק חמישי:


 

פרק שישי (חלק א):


 

פרק שביעי:


 

פרק שמיני:


לייק לפטריה בפייסבוק