כל מה שצריך לדעת על ניסור בטון

ניסור בטון מהווה טכנולוגיה אשר מאפשרת לבצע שינויים שונים בחלל הבית, בעיקר כאשר הקירות או עמודי התמיכה בנויים מבטון. מדובר על טכניקה מתרדמת ביותר המאפשרת ניסור מדויק של הבטון מבלי לגרום נזק כלשהו לעמודים הצמודים למקום שאותו רוצים לנסר או לקירות. הטכניקה המדוברת מתבצעת באמצעות שרשרת יהלום או מסור. היהלום נחשב לאחד החומרים החזקים ביותר בטבע ועל כן הוא מסוגל ללא ספק לנסר כל קיר בטון, בכל עובי, בדייקנות ובקלות.

Credit: freepik

מתי יש צורך בניסור בטון?

הנה כמה מצבים שבהם יש צורך בניסור בטון:

אם יש צורך להכין תשתית למערכות גז, חשמל או אינסטלציה, הרי שניסור בטון יאפשר לבצע פתחים אשר דרכם תהיה אפשרות להעביר צינורות או כבלים בכדי לבנות תשתית למערכות הללו.

אם מעוניינים להתקין מזגן על קיר בטון כגון: מזגן בחדרי ממד, קידוח בטון באמצעות מקדח מיוחד יחדור בעוצמה גבוהה את קיר הבטון ויאפשר לחצוב את התעלה.

אם את מעוניינים לשנות את החלוקה של חללי הבית הפנימיים גם במקרה הזה ניתן לבצע זאת באמצעות מסור בטון.

אם אתם מעוניינים להגדיל את פתח דלת או החלון, או אם אתם מעוניינים לחצוב חלון חדש, ניסור בטון מהווה את השיטה היעילה, האיכותית והמדויקת ביותר לעשות זאת.

אם הפתח שלכם לעליית גג קטן מאוד ולא נוח למעבר, ניתן להרחיב אותו באמצעות ניסור בטון. אם יש לכם עליית גג אך אין לכם גישה אליה, גם במקרה הזה מסור בטון יהיה יעיל מאוד ויסייע לכם לפתוח גישה לעליית הגג, כך שתהיה לכם אפשרות להנות מחלל נוסף בדירה או בכל מקום אחר.

חשוב לדעת כי בכל בניין מגורים חייב להיות פתח לשחרור עשן וזאת בכדי למזער את הנזק משאיפת עשן במידה ופורצת שריפה בניין. אם אין לכם פתח מעין זה או שהפתח קטן או לא יעיל, גם במקרה הזה ניסור בטון מהווה את הדבר הנכון.

היתרונות של שימוש במסור בטון

ניסור בטון אשר מתבצע באמצעות טכניקה של שימוש במסור יהלום מקנה ללא ספק יתרונות רבים שלא מצויים בטכניקה אחרת של ניסור בטון: ניסור בטון באמצעות ניסור יהלום חוסך זמן ומעניק ניסור מדויק מאוד. הניסור באמצעות מסור זה בבטון מאפשר לבצע עבודה מדויקת ביותר בלי לגרום לנזקים מסביב לקיר כמו פיצוצים, סדקים או שבריפם בקירות ועוד. בשיטה זאת מקבלים פתח מדויק ונקי ומייתרים את הצורך לתקן מסביב תיקוני טיח או חיפוי. מעבר לכך העבודה עם מסור יהלום מאפשרת לשמור על סביבת עבודה נקייה כאשר בשיטה זאת אין כמעט אבק ואין לכלוך לעומת ניסור בשיטה אחרת. המחיר של ניסור בטון מאפשר לבצע עבודה מקצועית וברמת גימור גבוהה ביותר והוא יכול להתבצע בכל סוג של קיר בטון, בכל גודל ועובי.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק