פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טווחי מחירים לעבודות ניסור וקידוח בטון – כמה אמורים לשלם?

עבודות בבטון הן עבודות לא פשוטות אשר צריכות להתבצע אך ורק על ידי עובדים מקצועיים ומוסמכים אשר מכירים היטב את החומר ויש להם את ההסמכה והאישור לעבוד עם כלי עבודה ייעודיים.

עבודות הבטון הנפוצות ביותר הן קרוב לוודאי קידוח בטון וניסור בטון. את מרבית העבודות מבצעים עם כלי עבודה מיוחד המכונה 'מסור דיסק יהלום' והצורך בהן יתעורר בדרך כלל בשעה שרוצים לשפץ או לחדש מבנה כלשהו.

Credit: Pixabay

איך ולפי מה נקבע מחיר ניסור וקידוח בטון? המומחים של קל בטון מסבירים:

אם תהיתם במה תלוי מחיר ניסון בטון או מחיר של קידוח בטון אז התשובה היא די פשוטה : התמחור של בעל העסק, מורכבות העבודה, כמות העבודה ועוד.

טווח המחירים של העבודות משתנה בהתאם להיבטים שונים, כאשר לרוב עלות ניסור בטון נקבעת בין השאר לפי גודל המשטח אותו יש לנסר והשיטה המבוקשת – ניסור יהלום או ניסור בשיטה אחרת.

ניסור ביהלום זו הפעולה המקצועית, המהירה ונקייה ביותר שיכולה להתבצע נכון לשנה זו. לכן, מחיר ניסור בטון ינוע סביב ה-190 ₪ למטר בעבודות גדולות ומעט יותר אם מדובר בעבודה קטנה.

כמו כן, חשוב להבין כי ניסור בטון יכול להתבצע בכמה סגנונות, למשל מחיר ניסור בטון ליצירת דלת שונה ממחירו של ניסור בטון ליצירת חלון או למטרה של ניסור גג בטון. כל עבודת ניסור בטון מתומחרת באופן מעט שונה תוך התחשבות בנסיבות, בכמות העבודה ובסוגה הספציפי.

כך גם לגבי טווח מחירים של קידוח בטון. קידוח בטון נקבע בין היתר לפי העומק הדרוש לקידוח (בצול) כאשר קידוח בטון 4 צול ינוע בסביבות 150 ש"ח לקידוח אך יכול גם לעלות יותר, תלוי באיש המקצוע או החברה שיבצעו עבורכם את העבודה.

כאשר מבצעים קידוח חור למייבש או חור לקמין, חור למזגן או למכונת כביסה – המחיר בדרך כלל יהיה זהה, כמה מאות שקלים לקידוח בודד. לעיתים, ניתנת הנחה אם מתבצעים יותר משני קידוחים ועל כך אפשר ומומלץ לדון עם בעל המקצוע לפני שסוגרים עבודה.

מי קובע כמה תעלה עבודת בטון?

את המחיר קובע לרוב בעל העסק, כאשר הוא עורך בדיקה עם אנשיו לגבי היקף העבודה והמורכבות שלה. אף על פי שיש מחירון קבוע, לעיתים תנאי השטח שונים והמציאות מצריכה עבודה מורכבת יותר ולכן לא פעם המחיר עשוי להיות גבוה יותר ממה שהוא מצוין במחירון.

פרמטר נוסף שיש להתחשב בו זו השאלה אם החברה ממנה הזמנתם שירות פועלת בפריסה ארצית או לא. ישנן חברות שמגיעות לכל עיר או יישוב בישראל אך אחרות מתמקדות באזור אחד בלבד. לרוב, חברה העובדת בפריסה ארצית מתמחרת את שירותיה קצת אחרת מכיוון שהם לוקחים בחשבון גם את משך הזמן שלוקח להגיע אל הלקוח, דלק וכדומה.

אנו ממליצים לבדוק את נושא המחיר עוד בטרם בעל העסק מתחיל לעבוד. בקשו ממנו לקבל הצעת מחיר לאחר שיבחן את העבודה המבוקשת, יציין בפניכם מה צפוי לקרות ומה משך העבודה המשוער.

מנסר מקצועי והוגן אמור לקבוע מול הלקוח את המחיר לפני שהוא מתחיל את העבודה ולא בסיומה. אם צפויים סיבוכים כלשהם, הוא ידע להבחין בהם כבר מלכתחילה ולהתריע בהתאם.

למדריכים, טיפים ומידע נוסף בנושא ניסור וקידוח בטון – מוזמנים לבקר באתר של צוות קל בטון: easyconcrete.co.il

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...