פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: הקומיקאי ניסה לעבוד על השוטרים עם עוגיית-אייפון והסתבך

לקומיקאי רנדי לידטק עלה רעיון משעשע במיוחד באמצעותו יוכל למתוח ולהטריל את שוטרי לוס אנג'לס. רנדי אפה עוגיות שנראות בדיוק כמו אייפון, והחליט לצאת לכבישים ולהעמיד פנים שהוא מדבר בסלולארי תוך כדי נהיגה, למרות שבפועל מדובר בסה"כ בעוגייה. בתאוריה, זה היה נראה כמו רעיון מצחיק, אולם בפועל, הסוף היה קצת פחות צפוי ורצוי מבחינת הקומיקאי.

רנדי החל לסוע בכבישי לוס אנג'לס במטרה לפתות ניידות משטרה לעצור אותו, ובמקביל עדכן על המתרחש באמצעות חשבון הטוויטר שלו. כמובן, לא עבר הרבה זמן עד שרנדי איתר ניידת, נסע לידה וגרם לה לעצור אותו בצד.

 

 

 

לאחר שהניידת עצרה אותו, עדכן רנדי כי "עוצרים אותי בצד, תשארו מעודכנים". בהמשך פרסם ציוץ נוסף בו כתב: "לקחתי ביס מהעוגיה. השוטר נראה מבולבל ועצבני. הוא אומר לי להמתין ברכב ונכנס כרגע בחזרה לניידת". בנוסף לציוץ פרסם גם תמונה של האייפון הנגוס.

 

 

ואז הגיע הטוויסט בעלילה. השוטר גילה שלקומיקאי יש התראה עבור דוח חניה שלא שולם וביקש ממנו להתלוות אליו לתחנת המשטרה. בשלב הזה צייץ רנדי כי השוטר מאפשר לו לסמס לחברתו ובמקום זה הוא ממשיך לצייץ לעולם.

כמעט עשר שעות חלפו מאותו רגע בלי ציוצים חדשים של הקומיקאי, עד שהגיע הציוץ הבא: "זה לא היה שווה את זה. אני אדיוט. לא עוד מתיחות עודיות אייפון". לצד הציוץ פרסם תמונה שלו, על רקע תחנת המשטרה, בה הוא אוחז בדוח חדש ושמן אותו יהיה עליו לשלם. סוף מעשה במחשבה תחילה. לפחות יוכל לחזור הביתה ולהתנחם בכמה עוגיות טעימות.

מקור: Laist

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...