פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שיא הטמטום: מה קורה שכמערבבים קולה, מנטוס, נוטלה וקונדום?

ניסוי הקולה והמנטוס הוא עתיק אפילו יותר מהאינטרנט עצמו, ביוטיוב תוכלו לצפות באלפי סרטונים משעשעים המתעדים אנשים משועממים שביקשו לבצע אותו בעצמם, ולחזות בהר הגעש המתפרץ כתוצאה מהתגובה הכימית בין שני החומרים.

ואולם, עושה רושם כי הבחור האיטלקי המשוגע הזה, הצליח להגיע לשיאי טמטום חדשים בסרטון החדש שלו, בוא הוא מוסיף לחגיגת המנטוס והקולה שני מרכיבים חדשים: חפיסת קונדומים וממרח שוקולד נוטלה. הסרטון שעלה לרשת לפני כיומיים וצבר קרוב למליון צפיות,  מדגים את התוצאה של שילוב כל המרכיבים גם יחד. החלק הבאמת מצחיק בסרטון הזה הוא התגובה המטורפת של "מג'יק מייל", כפי שהוא מכנה את עצמו, שצורח מהתרגשות, מניף את ידיו לאות ניצחון וצורח "יהההה!! נוטלה!!!! סי!! איטליה!!", כאילו זה עתה זכה במליון דולר. אה וכמובן הקטע הדבילי עם הנוטלה, שלא נראה כאילו באמת יש לה השפעה על ההתרחשויות.


אם גם אתם קיבלתם החלטה בוגרת והחלטתם לבצע את הניסוי הזה בעצמכם, הוראות ההפעלה פשוטות. קחו בקבוק קולה או דיאט קולה, מרחו שוקולד נוטלה על פיית הבקבוק ולאחר מכן קישרו אליה קונדום ובו חמש סוכריות מנטוס. ברגע שאתם מרגישים מוכנים, דחפו את סוכריות המנטוס לתוך הבקבוק, ותוכלו גם אתם לצפות בפלא הזה המוצג בסרטון.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...