קוקה קולה מציגה: הפחית החכמה שמודיעה לכם כשהיא קרה

בקוקה קולה השיקו לאחרונה בכנס NACS 2013, עיצוב חדש לפחיות שלהם, עיצוב שאמור לספק פיתרון לבעיה שהיא לבדיוק הרת גורל, אבל כולנו נתקלנו בה ככל הנראה מתישהו בעבר.

האם קרה לכם פעם שקניתם פחית שתיה בסופר או בפיצוצייה, ולמרות שאתם בטוחים במאה אחוזים שהוצאתם אותה מהמקרר גיליתם שהיא כלל לא קרה? ומה עם הרגע הזה בו אתם מכניסים פחית שתיה למקרר בבית ומחכים בקוצר רוח שהיא תהייה קרה כדי שתוכלו לשתות אותה בהנאה מרובה? אז נכון, אפשר פשוט לפתוח את המקרר מדי פעם ולגעת בה ולהגיע למסקנות די ברורות, אבל אפשר גם לייצר פיתרון אלטרנטיבי כפי שעשו בקוקה קולה.

הפחית החדשה של קוקה קולה כוללת תויות שהודפסו בדיו תרמוסטטי מיוחד הרגיש לשינויי טמפרטורה ומשנה צבע כשהוא מתקרר. בחזית הפחית מודפסת תמונה של כוס קוקה קולה לבנה. ברגע שהפחית מתקררת, מופיעה מעל הרקע הלבן תמונה של שלוש קוביות קרח, המסמנות למשתמש כי הפחית קרה מספיק לשתיה.

המטרה מאחורי הפטנט המוזר והלא כזה שימושי הזה, היא חיסכון באנרגיה, אבל כאמור, לא ברור אם ברמה הפרקטית מדובר בחידוש שיש בו ערך מוסף אמיתי ללקוחות של קוקה קולה. בשורה התחתונה, אלוקים ברא לנו ידיים ומערכת עצבים, ונגיעה קלה בפחית תתן את אותו אפקט. מה דעתכם? גימיק מגניב או קשקש בלבוש?

באמצעות: Adweek

לייק לפטריה בפייסבוק