איך להפוך מגזין למגבר לסמארטפון?

בדיוק לפני שנה, הושקה בברזיל תחנת רדיו חדשה ומרעננת בשם Coca Cola FM.  כפי שניחשתם, התחנה ממומנת על ידי קוקה קולה והיא בעצם סוג של פרסומת אינסופית למותג הענק הזה. התחנה משדרת מעט מוסיקה מקומית וכמובן מיטב מהלהיטים העכשוויים מרחבי הגלובוס ולהיטים קלאסיים ישנים יותר, משני העשורים האחרונים.

לרגל חגיגות השנה לתחנה הפופולארית, יצרו בקוקה קולה מהלך שיווקי מגניב במיוחד, ובאמצעות פעולה פשוטה, הפכו מגזין ברזילאי בשם Capricho magazine למתנה עבור המאזינים. בקוקה קולה שתלו במגזין מודעות פרסומת משני צידיו, יחד עם הוראות בגב המגזין המסבירות כיצד יש לקפל את המגזין כך שבסופו של דבר יתקבל מגבר לאייפון.

הסרטון הבא מדגים בצורה פשוטה איך עובד העניין. כמובן, המגזין אינו כולל בתוכו שום אמצעי הגברה אלקטרוני, אך צורת הגליל גורמת לגלי הקול להתפזר לשני הכיוונים וליצור תחושה של סטריאו וצליל חזק יותר. אם ממש תתאמצו, תוכלו לקחת את מגזין הבלייזר שלכם, או את עיתון לאישה, ולנסות לעשות את אותו הדבר. אם המוח שלי עובד כראוי אני יכול לשער שהפטנט הזה יעבוד גם עם גליל נייר טואלט. אתם מוזמנים לנסות ולשלוח לנו את התוצאה. אנחנו כנראה נתעלם.


לייק לפטריה בפייסבוק