פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ניקוי ספות בצורה עצמאית או להזמין חברה?

אנו משקיעים בבחירה נכונה של הספות בסלון ביתנו וכן בשאר הרהיטים הנמצאים בבית. ריפוד של כיסאות אוכל או סלון, מתחיל להישחק עם השנים במיוחד, כאשר לא דואגים לאחזקה שוטפת וכן עבור ניקוי ספות מחברה מקצועית אשר מגיעה עד לביתכם, מאבחנת את סוג הבד ומנקה את הסלון במכשור משוכלל וצוות ניקיון מיומן. ניקוי זה, עשוי להחזיר לספות את הברק והזוהר שלהן. מלבד ניקוי מקצועי של מערכת הישיבה בסלון, יש לבצע תחזוקה שוטפת של הסלון בבית ולשאוב אותו לפחות אחת לשבוע עם שואב אבק עוצמתי.

רבים סבורים שהם יכולים לחסוך כמה מאות שקלים ולכן הם מעדיפים לנקות את ספות הסלון בביתם באופן עצמאי, אך הבעיה היא, שלא כולם יודעים כי שימוש לא נכון בחומרי ניקוי שאינם מתאימים, עשוי לגרום לנזק רב לריפוד. ניתן וצריך לנקות באופן עצמאי ספות, כשאר נוצר כתם טרי עליהן, כאשר יש לספוג אותו בעזרת מטלית נקייה ולהשתמש עם חומרי ניקוי ביתיים, כגון חומץ לבן מהול במים או סודה לשתייה מהולה במים, מה שיסיר את הכתם, אך יש להשתמש בכמה שפחות מים ועם מטלית נקייה וסחוטה.

Credit: Pixabay

אז מתי באמת מומלץ להזמין חברה מקצועית לניקוי ספות?

זו שאלה באמת נכונה, ולכן ישנם כמה מצבים, אשר בהם בהחלט מומלץ להזמין ניקוי ספות במודיעין במידה ואתם גרים בעיר זו. ראשית, כאשר הספה מכילה כתמים או שצבע הריפוד החל להראות סימני דהייה, כאשר הכתמים כבר נראים ספוגים בריפוד הספות, אם לספות כבר קיים ריח לא נעים בגלל הכתמים שנספגו בה כגון כתמי אוכל, שתייה או כתמי זיעה ושומן, אם חלפו למעלה מ-6 חודשים מאז שניקיתם את הספות באופן מקצועי.

יש לדעת, כי חברת ניקוי ספות, בתום הניקוי, מבצעת פעולת חיטוי הספות, כשאר הריח הרע מהן נעלם וכן הספות תהיינה נקיות מחיידקים ונעימות לשהייה. הספות תיראנה חדשות, כאילו זה עתה נרכשו מחנות הרהיטים, מה שיחסוך לכם כסף רב ברכישת מערכת ישיבה חדשה שמחירה הוא אלפי שקלים.

היתרונות  הרבים בהזמנת חברה מקצועית לניקוי ספות

כשאר חברת ניקוי ספות מקצועית, תנקה עבורכם את הספות, אתם תוכלו להיות בראש שקט בגלל האחריות שהחברה נוטלת לגבי ניקוין המקצועי, כאשר צוות מיומן, ידע לבחון את סוג הריפוד ולהתאים לו את חומר הניקוי המתאים ביותר. לרוב, בעת תחזוקה שוטפת, כאשר אתם תקבלו הוראות מתאימות לשמירה על ניקיון הספות, הריפוד לא יישחק וכן, תקבלו הוראות נוספות לשמירה נכונה על הספות, כאשר אתם תימנעו מבני הבית לא לאכול או לשתות בקרבת הספה וכן, תמנעו מחיות המחמד שלכם לעלות על הספות, מה שיגרום לחיידקים להיווצר במהירות בין סיבי הריפוד.

אם מדובר בספות עור, חברה המתמחה עם ניקוי ספות במודיעין או בכל עיר אחרת בארץ, תדע לטפל בעור באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים וזאת, לאחר שאבחנה את סוג העור אשר ממנו מיוצרות הספות. גם מניע מחשיפת ספות העור לשמש, תסייע בשמירה על ספות העור, כאשר ספות אלה הן היוקרתיות ביותר ובמדינה חמה כמו ישראל, שמירה עליהן מחום ומגע ישיר של שמש תגרום להן לאורך חיים רב יותר.  לגבי המחיר של ניקוי ספות, יש לדעת, כי המחיר נובע ממצבן של הספות, אם יש צורך בטיפול ממושך יותר, במידה והן מאוד מלוכלכות וכן, גודל הספות קובע במחיר כך, שכל שהספות תהיינה גדולות יותר המחיר יהיה גבוה יותר, כאשר המחיר נמדד לפי מ"ר. מומלץ לקבל שלוש הצעות מחיר, לפני שתחליטו באיזו חברת ניקוי ריפודים תבחרו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...