פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ריהוט גן – כיצד לבחור

רבים מן הישראלים כיום רוכשים ריהוט רב לגינה. אין מה לעשות, ריהוט הגן השתלט גם על ישראל. ובכל זאת, בכל הסבך של החנויות השונות שמציעים ריהוטי גן שונים, העשויים מחומרים שונים, מחירים שונים, סטים שונים, אפשר בקלות להתבלבל ואפילו לרכוש ריהוט גן במחיר לא זול בכלל שעשוי להיות בכלל לא מתאים לצרכים שלנו. בדיוק על מנת למנוע מצבים מן הסוג הזה, אנו כאן. קדימה, ניגש אל העצות.

Credit: Depositphotos

מדידות ותכנון מראש

זהו טיפ באשר לקנייה של ריהוט מכל סוג שהוא, ובייחוד קניה של ריהוט גינה. לפני כל רכישה של רהיט גן מכל סוג שהוא, עליכם לעשות מדידות למקום הפנוי שיש לכם בגינה, ואפילו מומלץ לכם להכין שרטוט קטן להמחשה של סידור הרהיטים. אם תרכשו ריהוט גן גדול מדי, במקרה הטוב אתם עשויים למצוא עצמכם בצפיפות שלא רציתם להיקלע אליה מראש בגינה שלכם, ובמקרה הרע הוא פשוט לא יוכל להיכנס לשטח המצומצם שיש לכם בגינה שלכם. לרוב האנשים אין שטח עצום בגינה, לכן חשוב לתכנן דברים כאלו מראש. תכנון וחשיבה מראש תחסוך לנו המון צרות בתחום של ריהוט גן.

סוג החומר

ריהוט הגן מגיע בשלל חומרים שונים לשוק הישראלי. בחירת חומר מתאים לריהוט הגן שלנו היא הכרחית אם נרצה ליהנות ממנו. ישנם כמה סוגי חומרים שונים שמשפיעים על איכות ריהוט הגן, ובהתאם על המחיר שלו. כך, לדוגמה, אם נרצה ריהוט גן זול ולא כבד מבחינת משקל יחסית, נוכל לבחור באלומיניום. מדובר בחומר מצוין שבהחלט עונה על 2 הדרישות הללו, אך כהיותו מתכת הוא “מביא” איתו כמה בעיות נוספות: הוא מתכת קלה במיוחד, אשר יכולה לעוף בקלות ברוח. כך שאם אנחנו חיים באזורים עם רוח לא היינו הולכים על אלומיניום, ובנוסף הוא מתחמם במהירות – לכן, צריך לחשוב כיצד נוכל לכסות אותו מראש.

דוגמה נוספת היא אם נהיה מעוניינים בריהוט גן מעץ. אחד הסוגים הטובים ביותר של ריהוט גן מעץ הוא עץ טיק, מדובר בעץ שהוא קל באופן יחסי לתחזוקה ומקבל מראה מצוין ואיכותי שמעניק לריהוט הגן שלנו תחושה של יוקרתיות. מצד שני, עץ טיק הוא אחד החומרים היקרים ביותר ממנו נוכל לקנות ריהוט גן. כך, אם אין לנו “עומק תקציבי”, אולי לא כדאי להיכנס אל עץ מסוג זה.

מחיר

כמו בכל תחום, גם בתחום ריהוט הגן חשוב לעשות סקר שוק מסוים. להשוות מחירים בין ההצעות השונות, ולשקול בכובד ראש את המחיר שנרצה להשקיע. שימו לב שישנם חומרים שנחשבים ליקרים יותר כמו עץ בכללי, עץ טיק, פלדה יצוקה וכו', בעוד ישנם חומרים זולים יותר כמו פלסטיק ואלומיניום. עלינו למצוא את האיזון הנכון בין המחיר לבין סוג החומר שנרצה, לצד התחזוקה שנצטרך. אל תחששו להתמקח מעט במחיר אם אתם חושבים שהוא גבוה מדי ביחס למתחרים – לרוב זה עובד, וגם אם לא, אין לנו מה להפסיד.

בהצלחה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...