קייטנה לילדים בחופש הגדול

קייטנה לילדים

כשהקיץ מתקרב ההורים מחפשים קייטנות איכותיות שבהן ילדיהם יוכלו לשהות וליהנות משלל פעילויות. החשיבה של מארגנות הקייטנות היא להנעים את זמנם של הילדים בהיצע גדול של פעילויות מסקרנות ולחדש להם כל הזמן את האופציות כדי שלא יהיה להם משעמם. לקראת מועד הקייטנה, הן רוכשות שפע של ערכות יצירה מסוגים שונים וכך בכל יום הן תוכלנה להציע לילדים עמדות עבודה מרתקות שבהן הילדים יצרו ויבנו פריטים חדשים ובתום יום הפעילות, הם ייקחו את היצירות לביתם ויסבירו להורים ולאחים מה הם הכינו ובאיזו דרך. כאשר מתכננים מראש את לוח הזמנים של קייטנה לילדים, אין ספק שהילדים ייהנו בכל יום מחדש.

לאחר ארוחת הבוקר הילדים ישבו בעמדות עבודה אשר בכל אחת מהן יהיו חומרים עבור יצירות לילדים כמו לדוגמה עבודה באמצעות שבלונות שבה הילדים יוצרים מתוך ציור קיים את הציור שלהם שמבוסס על הציור המקורי והם מוסיפים לו צבעוניות על ידי השלמת הציורים. אפשר גם להדביק תמונות תלת ממדיות במגוון צורות ואפשרויות, או לצבוע על לבד וכך ליצור יצירות יוצאות דופן. העובדה שבכל עמדת עבודה יש דברים חדשים שהילדים לא מכירים, מאפשרת להם להתמקד בעשייה וכך הם יושבים פרקי זמן ארוכים ונהנים ליצור יצירות מופת.

Credit: freepik

בריכה וים עבור קייטנה לילדים

עבור ימי הקיץ החמים, מציבים בריכה על המדשאה ופעמיים בשבוע מאפשרים לילדים להיכנס למים וליהנות מהמים הצלולים והקרים. כך הם שוחים מקצה לקצה, משתכשכים במים, משחקים במשחקים, צוללים ונהנים מאד מכל דקה. יש קייטנות שממוקמות בקרבת הים והילדים משחקים על חוף הים בונים ארמונות בחול ונכנסים בקבוצות קטנות עם אחד המדריכים למים, כדי ליהנות מהמים הנעימים.

פעילות תרבותית לילדים

קייטנה לילדים זו הזדמנות נהדרת לחשוף את הילדים לאירועי תרבות שונים. מגיעים לקייטנה שחקנים מוכשרים והם רואים יחד הצגה מעניינת שהיא על נושא ספציפי, או לחלופין הצגה אשר מבוססת על ספר קלאסי שרוב הילדים מכירים ולכן מכיוון שהם מכירים אותו בעל פה הם נהנים שבעתיים.

בימים אחרים מקרינים בתוך האולם של קייטנה לילדים סרט שאהוב על הילדים ואף פעם לא נמאס להם לצפות בו שוב ושוב. שילוב של פופ קורן עם הסרט הוא נפלא והילדים נהנים מאד לראות סרט מצוין עם כל החברים שלהם.

משחקים לאורך כל ימי הקייטנה

אחד הדברים החשובים בקייטנה הוא להוציא אנרגיה, לכן המדריכים משחקים איתם בכמה אופציות של משחקי כדור, נהנים בגן השעשועים החדשני שיש בו קירות טיפוס, חבלים להגעה לראש התורן גשרים, מנהרות, מגלשות ועוד. ככל שהדברים יהיו מורכבים יותר, כך הילדים ייהנו יותר.

במהלך היום נהנים הילדים מארוחות טעימות שמבשלים במקום, ארוחות בוקר מזינות הכוללות כריכים ושוקו, ירקות, גבינות ועוד. כמו כן ארוחות צהרים עם מוצרי המזון האהובים עליהם כמו שניצל, המבורגר צ’יפס וספגטי.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק