פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסרטון הזה עשוי לשנות לחלוטין את הדרך בה אתם מתנהגים ב- 60 שניות בלבד

בתור ילדים, תמיד חשבנו שאנחנו מגניבים וזורמים הרבה יותר מההורים שלנו ושלא קיים סיכוי שכאשר נגדל, נפתח התנהגות, חיובית או שלילית, דומה לשלהם. אולם, איכשהו, בחלוף השנים, ובלי לשים לב, אנחנו הולכים ונהיים דומים להם יותר ויותר כשלעיתים, מבלי לשים לב, אנחנו הופכים לגרסה קצת יותר עדכנית שלהם.

הסרטון המעולה הבא, בן 60 שניות בסה"כ, ממחיש בצורה דרמטית, מבריקה ולא קלה לעיכול את ההשפעה האדירה שיש לסביבה הקרובה ביותר של ילדים, ההורים שלהם, על ההתפתחות ועיצוב האישיות שלהם.

הסרטון מציג שלל סיטואציות בהן הורים מתנהגים בצורה לא נאותה ומאוד לא חינוכית מול ילדיהם, שכמובן, מחקים אותם, ומפתחים התנהגות זהה. כאשר מדובר בפעולות קיצוניות מהסוג הזה, המסר הופך להיות חד ובועט: מה שאתם מרשים לעצמכם לעשות מול הילדים שלכם, מתפרש אצלם כצורת התנהגות לגיטימית שעשויה במקרים רבים להשפיע לרעה על חייהם הבוגרים ולהסיט אותם לחלוטין ממסלול ההתפתחות הטבעי והנכון.

הסרטון עלה לרשת במקור כבר לפני שמונה חודשים על ידי ארגון Napcan, ארגון הפועל למניעת התעללות בילדים, ולאחרונה הועלה שוב לרשת וזכה לבאז ויראלי אדיר עם מיליוני צפיות. הסרטון היצירתי הזה, מנסה ומצליח להעביר את המסר על פיו לנו כחברה וכהורים בהווה או בעתיד יש את האחריות המלאה לשתף וללמד את הדור הצעיר להתנהג כראוי, וכל פעולה שלילית שלנו, החל מעישון סיגריות דרך שתית אלכוהול וצריכת סמים מול ילדינו, עשויה להיות בעלת השלכות הרות גורל. ראו הוזהרתם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...