20 צעצועים מגניבים ונוסטלגיים מהילדות שכנראה הספקתם לשכוח

כל מי שגדל בניינטיז או אפילו בתחילת שנות האלפיים ודאי זוכר איך רגע לפני שהסמארטפונים, הטאבלטים וכל שאר המכשירים שדורשים מאיתנו המון חום ומגע השתלטו על חיינו, היינו מצליחים להעסיק את עצמנו בהמון דרכים אחרות ולא פחות מוצלחות.

במקום לדבר בוואטסאפ, היינו נפגשים עם אנשים ברחוב, במקום לגלול את הפיד באינסטגרם ישבנו להרביץ סשן של משחקי קופסה, ובזמן הפנוי שלנו, אספנו קלפים, לבשנו שרשראות מוצצים והיינו עסוקים בהשגחה על הטמגוצ’י וראש הדשא שלנו, שלא ימותו רחמנא ליצלן.

שני הסרטונים הנוסטלגיים הבאים מציגים כמה צעצועי ילדות וגאדג’טים עתיקים מפורסמים שכמעט כל אחד מאיתנו אחז בידו לפחות פעם אחת בילדות. אנחנו מזהירים: הצפייה בסרטונים עלולה לגרום לכם “לרצות-כזה-עכשיו” ולסופ”ש של נבירות בבוידעם של ההורים בחיפוש אחר כמה מאוצרות הילדות שלכם. אה, ואם יש למישהו קלף עם החתימה של ברנדון להחלפה, שיצור איתנו קשר.

צעצועים נוסטלגיים משנות ה-80


 

צעצועים נוסטלגיים משנות ה-90


 
אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק