פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

הבחורה הזאת מצילה תרנגולות כלואות וסורגת להן סוודרים שיחממו אותם בחורף

כשנחשפנו לתמונות הבאות של תרנגולות לבושות בסוודרים צבעוניים חשבנו שמדובר בבדיחה לא מוצלחת ואולי אפילו התעללות בבעלי חיים, אך הסיפור המקסים הבא הוא דוגמה נהדרת לאהבה אמיתית לבעלי חיים ולחשיבה יצירתית שעוזרת לאלה שאינם יכולים לעזור לעצמם.

ניקולה קונגדון ואמא שלה, אן קונגדון, ממחוז קורנוול שבדרום מערב אנגליה, מגדלות כ-60 תרנגולות שרובן הוחזקו במשך כל חייהן בשבי, בתנאים קשים הכוללים מחייה בכלובי סוללה המשמשים להחזקת תרנגולות מטילות בתעשיית הביצים.

מכיוון שכל חייהן של התרנגולות הללו עברו בכלוב צר במטרה להטיל ביצים, הן לא רגילות לתנאי מזג אוויר חורפי וקר וגופן, שאיבד המון נוצות כתוצאה מהלחץ והתאנים הקשים, מאוד רגיש לשינויי אקלים קיצוניים. כתוצאה מכך, הן נמצאות בסיכון עם בוא החורף.

1

כדי לפתור את הבעיה הזאת ולשמור על התרנגולות, שתי הנשים המקסימות הללו מצאו דרך נהדרת לחמם אותן: הן סורגות סוודרים קטנים מצמר שמתאימים לגופן של התרנגולות ומחממים אותן בחורף הקפוא של אנגליה.

באמצעות הפרויקט המקסים הזה, מנסות ניקולה ואמה לעורר מודעות לתנאים הקשים בהם מוחזקות תרנגולות מטילות ביצים ולעובדה שלאחר שמגיע השלב בו הן אינן מסוגלות לייצר ביצים, הן משוחררות אין להן מספיק נוצות בכדי לשרוד את האקלים שמחוץ לכלוב.

2

3

מוזמנים לצפות בניקולה מספרת על הרעיון ואיך גם אתם יכולים לעזור להם לקדם מטרה חשובה:

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...