האישה הזאת מורידה את המייקאפ וחושפת את פניה האמיתיות

בחורה אמיצה בשם שרי מספרת בסרטון חדש את הסיפור שלה על ההתמודדות עם מחלת העור ‘ויטיליגו’. בתחילת הסרטון שרי מופיעה כבחורה רגילה למראה, שמספרת כי יש לה וידוי ואז ומנגבת את פניה וידייה עם מטלית לחה, מורידה את המייקאפ מעל פניה וחושפת את מחלת העור שהשתלטה על גופה וגרומת לחלקים ממנו להיות לבנים. היא מספרת במהלך הסרטון על הקשיים וההתמודדות הלא פשוטה עם המצב שלה, וגם על תגובות שונות של אנשים למראה שלה, למשל כשהיא הולכת ברחוב וילדים מצביעים לעברה בפחד ושואלים את ההורים שלהם “מה קרה לבחורה המסכנה הזאת?”.

המסר של שרי הוא פשוט ואמיתי. היא רוצה שאנשים ישתדלו שלא לשפוט ספר על פי העטיפה שלו, ומקווה שהחשיפה האישית של המחלה שלה תתן כוח והשראה לאנשים נוספים שמתמודדים עם בעיות דומות, ואולי יפסיקו להתבייש מהסביבה ויבינו שהם עדיין יכולים לחיות עם המצב הזה ולהצליח בחיים. אף אחד לא מושלם ב 100% ולכולנו יש את החלקים הפחות יפים שלנו.

הסיפור של שרי פורסם כחלק מקמפיין של חברת הקוסמטיקה Dermablend שההתמחות העיקרית שלה היא להסתיר פגמים בעור באמצעות מייקאפ מיוחד. הקמפיין שלה מציג וידויים מרגשים של אנשים המספרים על הפגמים שלהם, אלה שהרבה יותר קשה להסתיר עם מייקאפ, והתמודדותם עמם בחי היום יום.  אותה חברה בדיוק היתה אחראית לאחד הסרטונים היותר ויראלים ומטורפים של השנים האחרונות המציג בחור רגיל לכאורה, המוריד מעצמו את המייקאפ וחושף גוף מלא קעקועים מכף רגל ועד ראש.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק