הסוף למרדף אחרי המטען: כרטיס-מטען שניתן להכניס לארנק

עד לפני כמה שנים, פוסט עידן הסמארטפונים, עוד הסתובבנו עם מכשירים של נוקיה והעברנו את הזמן הפנוי שלנו במשחקי סנייק סוערים. זו הייתה תקופה תמימה יותר, בה היינו פחות מחוברים בזמן אמת לכל התרחשות מעניינת יותר או פחות, תקופה בה ניתן היה לנהל שיחה נורמלית עם בני אדם מבלי שמבטם יפזול בכל כמה שניות אל עבר הסמארטפון שלהם, ויותר מהכל, תקופה בה הסוללה במכשיר הנייד שלנו הייתה מספיקה לנו לשבוע שלם.

הסמארטפונים החדישים ללא ספק שינו את חיינו מהקצה אל הקצה, אך יחד עם כל היתרונות, נותרה בעיה מרכזית רצינית. הסוללה בקושי מספיקה לנו עד הצהריים. כל בעל סמארטפון יכול להעיד כי מרגע ששם ידו על מכיר הפלא, הפכו חיו למרדף מתמיד אחר החפץ הקדוש מכולם, המטען.

פיתוח חדש בשם Charge Card, מנסה לשים סוף לבעיית ההטענה. אם שכחתם את המטען בבית או שנמאס לכם להיסחב עם המטען לכל מקום, אם אתם סוחבים אתכם תיק רק כי לא בא לכם לדחוף את המטען המסורבל לכיס, ובאופן כללי, אם אתם מפזרים מטענים בעבודה, בבית, באוטו, ואצל חברי רק כדי למנוע מצב בו תתקעו, אל יאוש. Charge Card עומד לשנות לכם את החיים.

כרטיס הטעינה קצת יותר עבה מכרטיס אשראי ונכנס בקלות לארנק שלכם. הכרטיס מכיל חלק גמיש ונפתח, עם חיבור USB, כשצידו השני של הכרטיס מתחבר לסמארטפון שלכם (אנדרואיד או אייפון). הכרטיס נוצר ופותח על ידי שני חבר’ה צעירים, בעלי מוטו פשוט מאוד: כשיוצאים מהבית צריך לקחת רק שלושה דברים. ארנק, סלולארי ומפתחות. כל תוספת אחרת, מיותרת.

המוצר החדשני כבר מוכן לייצור המוני, וכמו במקרים רבים לאחרונה, כדי לגייס את ההשקעה הראשונית הדרושה עבור הייצור, פתחו השניים קמפיין באתר היזמים kickstarter, בו מבקשים מהגולשים לעזור להם במימון הפרוייקט. תמורת סכום זעום של כ- 18 דולרים, תוכלו גם אתם לשים את ידכם על אחת היחידות הראשונות של המוצר. תוך ימים ספורים אספו השניים סכום גבוה בהרבה מהסכום הנדרש, משמע המוצר כבר בדרך לייצור, ואם תשימו כסף, התחנה הבאה שלו תהיה בסניף הדואר הקרוב למקום מגוריכם.

צפו בסרטון כדי לראות איך בדיוק עובד הפלא הזה, ואם תשוכנעו, אתם מוזמנים להיכנס לאתר קיקסטרטר ולרכוש אותו, כדי שגם אתם תוכלו להפסיק להסתובב עם חוטים מיותרים. ארנק, מפתחות וסלולארי. זה כל מה שאתם צריכים לזכור מהיום.

לייק לפטריה בפייסבוק