פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסוף המפתיע והמצמרר של הסרטון הזה יעשה לכם קוועטץ’ בלב

הסרטון הישראלי הקצר הזה, 56 שניות בסה”כ, הוא ללא ספק אחד היותר עצמתיים וחריפים שראינו לאחרונה, ומצליח עם המון חכמה ויצירתיות להעביר בצורה מושלמת מסר חשוב ביותר. בכדי לא להרוס לכם את הסוף המפתיע שלא יוכל להשאיר אתכם אדישים, נשלח אתכם כרגיל לצפות קודם בסרטון ורק אז להמשיך לקרוא.


עמית, התינוקת הקטנה והמתוקה המככבת בסרטון העצמתי והמעולה הזה, נולדה רק לפני שלושה חודשים. בקרוב מאוד היא תגיד את המילים הראשונות שלה, תתבגר ותלך לגן, תעשה את הצעדים הראשונים שלה, אולי אפילו תלמד לנגן על פסנתר או תרקוד בלט. בהמשך היא תכיר את החבר הראשון שלה, ואז, בשיא תקופת ההתבגרות, היא תבין שמשהו לא בסדר. ואז היא תצא מהארון.

מעבר לקושי בהשתלבות בחברה שלא תמיד תומכת ומקבלת את חברי קהילת הלהט”ב, רבים הם הגברים והנשים שמוצאים עצמם נדחים דווקא על ידי הסביבה הקרובה ביותר אליהם, המשפחה שלהם. הסיטואציה הזו בה נער או נערה צעירים נזרקים מביתם היות והוריהם לא מוכנים לקבל את נטייתם המינית, היא פרימיטיבית, טרגית ואיומה, ולעיתים בלתי נתפסת.

הסרטון המצויין הזה שנוצר על ידי עידו כהן, סטודנט במסלול קופירייטינג של “הבצפר”, עבור עמותת חוש”ן, פורסם בשבוע שעבר בעמוד הפייסבוק של העמותה, וזכה לאלפי לייקים ומאות שיתופים. הסוף המפתיע והעצוב שלו עושה קוועטץ’ בלב, לשנות את תמונת המצב העגומה הזו באמצעות חינוך והסברה.

בעמותת חוש”ן מבקשים את עזרתכם בהתנדבות או בתרומות, בכדי להמשיך ולקיים את הפרויקט במסגרתו מדריכים בעמותה עוברים בין בתי ספר תיכונים ומספרים את הסיפור האישי שלהם בפני התלמידים.

תסריט וקונספט: עידו כהן | בימוי ועריכה: עמרי רוט | שחקנים: גילי וגבע רוזנצווייג

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...