פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפליירים האלו מסתירים הפתעה שרק חתולים יכולים לגלות

פליירים שנוחתים לפתע בתיבת הדואר שלכם הם ללא ספק אמצעי הפרסום הכי משעמם שיש. ראינו כבר את כל המינים והסוגים, והסיכוי שבאמת נעיף מבט ונקרא את המסר הפרסומי המופיע בהם שואף לאפס. ובכל זאת, שיטת הדיוור הזאת עדין קיימת, ויש מי שמצאו דרך מאוד מקורית ויצירתית לנצל את הפלטפורמה המיושנת הזאת בצורה מקורית וקריאטיבית.

חברה קנדית בשם Bulk Cat Litter Warehouse, המייצרת חול לחתולים, ביקשה להפיץ את הבשורה ולמשוך את תושמת ליבם של בעלי חתוים לפליירים הפרסומיים שלה. מתוך הידיעה שרבים מהמדוורים שלהם כנראה יזרקו את הפלייר לפח לפני שיעיפו בו מבט, החליטו בשיתוף עם משרד הפרסום Rethink לתבל את הפליירים שלהם בגימיק משעשע.


לפני שנשלחו לבתי הלקוחות הפוטנציאלים, רוססו הפליירים בספריי מיוחד בניחוח הצמח Catnip (נפית בעברית). הצמח 'נפית' מכיל חומר בשם נפטלקטון, חומר שחתולים מאוד רגישים לריח שלו אשר וגורם להם להתנג בצורה משעשעת. כאשר הפלייר מונח בקרבתו של חתול, כפי שתראו בסרטון, החתולים מיד נמשכים אליו, משחקים איתו, מתחכחים בו ומשתעשעים איתו ומגיבים בגילויי שמחה, גרגורים ויללות, דרך מצויינת למשוך את תשומת ליבם של הבעלים שלהם, ולגרום להם לשים לב לפלאייר המיוחד ולמסר הפרסומי בו. לפני שאתם קופצים וצועקים "התעללות" דעו כי החומר הזה אינו מזיק לחתולים והשפעתו עליהם חולפת בתוך דקות ספורות.

פלאייר חתולים 2

מדובר בהחלט במהלך יצירתי שיעילותו אמנם מוטלת בספק ומובטחת רק במקרים בהם הדואר מגיע היישר לרצפת הבית כמו בסרטון. במקרים אחרים, סביר כי הפלייר היה מוצא את דרכו לאשפה עוד לפני שהחתול היה פוגש אותו. בכל אופן, קריאטיביות כזאת תמיד מתקבלת בברכה, והגימיק הזה בהחלט משעשע.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...