הזוי: ארון קבורה מוזיקלי עם פלייליסט לבחירתכם

ישנן דעות שונות בכל הנוגע לשאלה הנצחית ‘מה קורה לנו לאחר המוות?’. יש הסבורים כי מתקיימים חיים אחרי המוות, יש כאלה שמאמינים בגלגול נשמות ולא מעט שחושבים שאין שום המשכיות לאחר המוות וכולנו בסופו של דבר בסה”כ יורדים קומה אחת למטה למנוחת עולמים חסרת משמעות.

אולם, מסתבר שיש קבוצת אנשים נוספת, שלא ממש מוטרדת משאלת המוות עצמה, אלא מהדאגה לפסקול שילווה אותנו מרגע המוות ועד הלא נודע. אם אתם מתכננים להיקבר בארון, ויש לכם ארנק זורם, ודאי תשמחו לקרוא על המוצר החדש ששווה למות בשבילו.

חברה שוודית בשם CataCombo השיקה לאחרונה ארון קבורה חדשני ומוזר בשם Hi-Def Sound System MP3 Super-Coffin. ארון הקבורה המהודר מצוייד ברמקולים פנימיים, המחוברים לנגן המשמיע בלופ נצחי את הפלייליסט אותו תבחרו, או יותר נכון, יבחרו עבורכם קרובי המשפחה. המערכת נשלטת על ידי אפליקציה ייעודית דרכה ניתן לקבוע את הפלייליסט, ולהזמין חברים וקרובים להקדיש שיר לנפטר, שיתנגן כאמור בתוך ארון הקבורה.

אם לא דיי בכך, ועוד לא השתכנעתם, לא תוכלו לעמוד בפני מסך התצוגה המיוחד המותקן על המצבה, ומציג בכל רגע נתון את השיר המתנגן, שני מטר מתחת לאדמה.

לא ממש ברור מסרטון הפרסומת או מאתר החברה כיצד תץטופלנה בעיות כמו תקלות טכניות, תקלה בצג או עניינים בעייתיים כגון זכויות היוצרים של שירים כשהם מושמעים לאחר המוות, אך אני בטוח שהסוגיות הללו נלקחו בחשבון על ידי החברה שקבעה תג מחיר של 30,000$ על ארון הקבורה המוזיקלי שלה. נסיים בתהיה פילוסופית המסבירה את מה שהתרחש פה בפסקאות האחרונות בצורה סבירה: אם עץ נפל ביער, ואף שלד לא שמע אותו, האם הוא עשה רעש?

 

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק