הילדים של קסטרו בלהיט הקיץ I Love It

לראשונה בישראל שודרה אמש בערוץ 2 פרסומת של שלוש דקות!
רגע לפני ההדחה באח הגדול, השתלטו על המסך הילדים של קסטרו ובאמצעות משרד הפרסום ראובני פרידן ובית ספר למוסיקה ארטיק ביצעו את הלהיט הגדול של הקיץ “I love it” של icona pop במשך שלוש דקות בזמן של צפיית שיא.
הקמפיין הראשון מסוגו הוא חלק ממהלך ההשקה של המותג לקטגוריית הילדים, מהלך אשר כלל פתיחה של כ25 חנויות ביום אחד! אגב, החנויות שרק אתמול נפתחו כבר התרוקנו מסחורה ביום הפתיחה.

זיו קורן, מנכ״ל משותף ראובני פרידן IPG: “אחרי שנים ארוכות של שותפות יוצאת דופן קסטרו סוף סוף הסכימה לעשות לנו ילדים… אנחנו גאים להיות שותפים ליצירה של מותג האופנה האהוב בישראל אשר הוביל מאז ומתמיד את הקמפיינים הכי פורצי דרך בישראל: מיעל אבוקסיס והמעיל המיתולוגי, דרך כיבוש קטגוריות הגברים והג׳ינס, יצירת הקהילה הדיגיטלית הגדולה בישראל עם כחצי מיליון חברים שהפכו ללקוחות החנות הראשונה באינטרנט וכעת הבייבי החדש והמרגש: הילדים של קסטרו. אני אומנם לא אובייקטיבי, אבל מוכרח להודות שהילדים של קסטרו עשו לי חשק לילד משלי, עם ג׳ינס טי שרט ומערכת תופים.”

קרדיטים:
משרד פרסום: ראובני פרידן
בימוי: רועי דרייזן ואריאל פרידן, צילום וידיאו: רומן
ארטיק מיוזיק – בית ספר למוזיקה
בימוי אנימציה, ואיורים: גל שקדי
אנימציה: רועי מנור
מיתוג קולקציית הילדים: בלנד איט

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק