בת 4 יצאה בקמפיין מימון כדי להציל את רגליה של חברתה הטובה בת ה-5

קייסי ומתילדה, צמד ילדות מתוקות בנות 4 ו-5 בהתאמה, והחברות הכי טובות, נולדו שתיהן עם בעיה רפואית דומה. שתיהן לוקות בשיתוק מוחין, המחלה האיומה הפוגעת בחלק במוח האחראי על ההתפתחות המוטורית שלהן. שתי הבנות נולדו מוקדם מדי, ולכל אחת מהן יש תאום ותאומה בריאים לחלוטין

בעוד קייסי הקטנה והמתוקה לעולם לא תוכל ללכת על שתי רגליה ונעזרת בכסא גלגלים בכדי להתנייד, אצל חברתה מתילדה המצד חמור מעט פחות, ובעזרת טיפול רפואי חדשני, עשויה להצליח ללכת שוב בכוחות עצמה. אולם, כמו בכל סיפור כזה, הסוף הטוב לא מגיע בקלות יתרה, ולמשפחתה של מתילדה את אין כמות הכסף הדרושה, כ-25 אלף דולרים, על מנת לממן את הניתוח.

קייסי המתוקה, שנורא רוצה לראות את חברתה הטובה מתגברת על הנכות שלה, החליטה להתגייס למען חברתה הטובה בצעד שובה לב ומעורר השראה, ובעזרת משפחתה החלה בקמפיין גיוס כפסים ברשת, בו היא מבקשת מהגולשים לתרום את תרומתם הצנועה, ולעזור לה לגייס את הכסף עבור מתילדה.

קשה שלא להתרגש כצופים בתמונות המקסימות של צמד הילדות המתוקות הללו, והסיפור שפורסם לראשונה בדיילי מייל צבא אלפי לייקים ושיתופים בתקווה שיעזרו לגיס את הסכום הנדרש. עד כה נאספו מעל 15 אלף דולר, אך הדרך למטרה עדין ארוכה. אם גם אתם מעוניינים לתרום את חלקיכם, אתם מוזמנים להיכנס לעמוד הקמפיין באתר JustGiving.

“אנחנו צריכים לבקש מיותר מ-25 אלף אנשים לתרום פאונד אחד כל אחד, אבל אני לא מכירה כל כך הרבה אנשים” מספרת קייסי הקטנה. “לא איכפת לי שאני לא יכולה לעבור את הניתוח, אני רק רוצה שהחברה הכי טובה שלי תוכל ללכת. אני לא מבקשת הרבה מאדם אחד, אני מבקשת מעט מכולם”.

לייק לפטריה בפייסבוק