הפנתרים העשירים: פרסומת חג המולד הקסומה של קרטייה

היום, חוגגים מאות אלפי נוצרים ברחבי העולם את יום ההולדת ה- 2013 של ישו, הלא הוא חג המולד. אחד הדברים הכי כיפיים שמביא עימו הקריסמס, בכל הנוגע לעולם הפרסום, הוא מגוון רחב ומקסים של פרסומות ברוח החג בהן מרבית המותגים המוכרים מברכים את הקהל הרחב, ומנצלים את אוירת השמחה ובעיקר את אוירת השופניג שמביא עמו החג, בכדי לדחוף עוד קצת את המותג.

בפרסומת הבאה, לחברת התכשיטים והשעונים המוכרת והיוקרתית ‘קרטייה’ אין שום דבר מיוחד. העלילה מציגה שני גורי פנתר מקסימים, המשוטטים להנאתם על הר מכוסה שלג, ומלא במתנות, עצים מקושטים וכמובן, תכשיטים ענקיים מבית היוצר של קרטייה, אשר מעניקים לכל פריים תחושה של מליון דולר. שום עבודת קריאייטיב יוצאת דופן לא בוצעה כאן, אפילו לא טיפת יצירתיות או תחכום, ובכל זאת, מדובר בפרסומת מהפנטת, שבהחלט עושה חשק עז לקבל מתנה, עם עדיפות גבוהה לזהב ויהלומים.

הפרסומת עלתה לאויר כבר לפני כחודש וגרפה קרוב לחמש מליון צפיות, והתכשיטים המפורסמים בה הם חלק מקולקציית החורף של החברה. גורי הפנתר אם שאלתם, יגדלו ואם יתמזל מזלם,לא ויהפכו בסופו של דבר לקולקציית חורף של חברת אופנה. צפו בפרסומת המשגעת ושתפו אותנו בתחושות שלכם. אבל אל תחפרו. בחיאת.


לייק לפטריה בפייסבוק